Як відкрити школу іноземних мов

Як відкрити школу іноземних мов

Курси та школи іноземних мов завжди були актуальними і рентабельними. Чому б і вам не відкрити школу іноземних мов — неважливо, для дітей або дорослих? Це не тільки прибуткове підприємство, але і можливість в повній мірі використовувати свої адміністративні або педагогічні якості.

Інструкція

  1. Оцініть затребуваність подібних послуг у вашому місті. Визначте рівень можливої ​​конкуренції. Ознайомтесь з діючими законодавчими норами (особливо з законом «Про освіту»). Визначте вікової та якісний склад ваших майбутніх учнів (рівень володіння мовами).
  2. Складіть приблизний розклад занять у школі, розрахуйте кількість штатних і позаштатних одиниць (наприклад, викладачів, запрошених вести окремі заняття з країнознавства та ін.) Це буде необхідно при виборі майбутнього приміщення для школи. Крім того, не забувайте, що групи для навчання мови повинні бути не більше 10 чоловік, а для успішних занять вам знадобиться і лінгафонний кабінет. Орендуйте відповідне приміщення. Складіть бізнес-план вашого підприємства, оцініть його рентабельність.
  3. Зверніться до місцевих податкових органів та зареєструйте юридична особа (НОУ), отримаєте свідоцтво про реєстрацію (ОГРН), коди статистики. Зареєструйте в МРП друк вашого навчального закладу.
  4. Купуйте або візьміть в оренду все необхідне обладнання (комплекти для лінгафонного кабінету, проектори, комп’ютери, техніку для офісу). Купуйте меблі для школи з урахуванням того, які вікові групи навчатимуться у вашій школі і з урахуванням її технічного оснащення. Придбайте спеціальну літературу: підручники з обраної вами програмі, збірники вправ, наочні посібники. Обов’язково придбайте фото-та відеоматеріали на електронних носіях, навчальні комп’ютерні програми та тести.
  5. Додайте оголошення в ЗМІ про набір викладачів. Вкажіть в оголошеннях вимоги, які ви пред’являєте до потенційних співробітників (досвід роботи, досвід стажувань за кордоном, наявність рекомендацій тощо). Проведіть співбесіди з викладачами самостійно або, якщо ви плануєте здійснювати тільки адміністративні функції, за допомогою запрошених експертів.
  6. Отримайте ліцензію на надання послуг у місцевому Департаменті у справах освіти. Уявіть для цього наступні документи:

    - Заява;

    - Список програм, за якими буде проводитися навчання;

    - Штатний розклад і відомості про зразкового кількості учнів;

    - Відомості про приміщення школи (адреса, висновки про пожежну безпеку та санітарному стані, технічні умови);

    - Відомості про рівень забезпеченості навчання літературою і про рівень матеріально-технічного оснащення школи (оригінал виписки з балансової відомості);

    - Відомості про викладачів;

    - Оригінали документів, що підтверджують офіційний юридичний статус школи (НОУ).
  7. Додайте в ЗМІ оголошення про набір учнів до школи.