Як відкрити свій магазин дитячих товарів

Як відкрити свій магазин дитячих товарів

Ідея торгівлі товарами для дітей вважається досить успішною: ця область споживання розрахована на необхідність задоволення першочергових потреб самої «зростаючої» категорії громадян. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів необхідно врахувати ряд особливостей при веденні бізнесу в цій галузі і скласти докладний бізнес-план.

Інструкція

  1. Визначтеся з формою організації. Кращий варіант оформлення — індивідуальне підприємництво, яке характеризується більш низьким оподаткуванням, спрощеною системою обліку та бухгалтерської звітності.
  2. Підберіть асортимент товарів і послуг. Продумайте, з чого ви хочете почати: чи будуть це іграшки та дитячі аксесуари, одяг та взуття, гігієнічні засоби і т.д. Майте на увазі, що молодим батькам простіше купувати всі необхідні товари в одному місці.
  3. Зробіть аналіз ринку. Оцініть стан на ринку: кількість конкурентів, помилки їх роботи і переваги, потенційний розмір споживчого сегмента. Знання ситуації допоможе зробити ставку на надання більш вигідних послуг і товарів.
  4. Підберіть приміщення. Вибір місця розташування магазину дуже важливий. Шукайте приміщення далеко від конкурентів, але поруч з потенційними покупцями: багатолюдний район з хорошою прохідністю, близькість дитячих садів і площадок. Перегляньте якомога більше варіантів і виберіть найкращий з них, можливі подальші переїзди обійдуться дорожче. Відремонтуйте приміщення і завезіть обладнання. Запросіть професійного дизайнера або самі займіться розробкою інтер’єру з дитячою тематикою. У вашому магазині має бути затишно і комфортно. Відмінним варіантом є оформлення за допомогою ростових фігур казкових персонажів. Зверніть увагу на торгове обладнання і постарайтеся максимально наблизити його дизайн до загального стилю приміщення.
  5. Найміть персонал. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів, необхідний мінімальний штат співробітників: доброзичливі та кваліфіковані продавці з необхідним досвідом, бухгалтер, касир, керуючий магазином.
  6. Шукайте постачальників. Вибирайте перевірених постачальників, з хорошою репутацією і гнучкими умовами роботи.
  7. Прорахуйте окупність магазину. Зіставте всі статті доходів і витрат, визначте величину початкового капіталу.