Як відмовити жінці

Як відмовити жінці

Говорячи «ні», ми часом перекреслюємо чиїсь віру і надію на майбутнє. Але це буває необхідно, якщо чітко знаєш, що не будеш щасливий з цією людиною. Відмовляти жінкам треба так, щоб не виникало подвійного тлумачення ситуації, і при цьому не зачіпати її гордість.

Інструкція

  1. Жінці дуже непросто проявляти ініціативу у відношенні чоловіка. Це завжди супроводжується хвилюванням і зайвою емоційністю. Саме тому слова відмови повинні звучати максимально коректно й шанобливо, без всякої частки глузування і шпильок. Спокійний і розташовує тон стане запорукою взаєморозуміння та довірливого ставлення один до одного.
  2. Якщо вона спочатку не розглядалася як потенційний партнер у стосунках, не варто говорити «ти не в моєму смаку». Це однозначно образить і знизить її самооцінку. Будьте м’якше, не ущемляючи достоїнств жінки, скажіть: «моє серце вже належить іншій» або «я не готовий до серйозних стосунків». Ці слова не викличуть негативу, так як осмислені й логічні.
  3. Слова відмови повинні бути обдумані і обгрунтовані. Бажано, щоб цей розмова стала першим і останнім (щодо відносин), то є всі пріоритети повинні бути розставлені відразу. Уникайте невизначених слів: не знаю, напевно, може бути тощо. Виняток даних смислових оборотів внесе ясність, розмова буде носити ствердну характер, зрозумілий і завершений.
  4. Під час розмови найкраще дивитися співрозмовниці прямо в очі ні в якому разі не опускаючи погляд у підлогу або ще гірше до небес (вони в цьому випадку явно не допоможуть). Прямий відкритий погляд продемонструє щирість, а похнюпившись і прихований справить враження якоїсь відчуженості та відчуження до партнера.
  5. Останні слова повинні показувати розташування до жінки і звучати як міні-комплімент. Наприклад, «мені дуже приємно, що я викликаю в тебе такі світлі почуття», «ти така смілива, що не побоялася мені про це сказати, не стала нічого приховувати», «я не хотів би, щоб ця розмова зіпсував наші дружні відносини, адже ти мені стала дуже дорога ». Це прикрасить негативний осад від розмови і додасть позитивних емоцій.

Корисні поради

Правильно підібрані слова і вирази дозволять досягти взаєморозуміння і зберегти дружнє спілкування.