Як відмовитися від номера МТС


 

У абонентів «МТС», що захотіли відмовитися від послуг даної компанії, є два варіанти вирішення проблеми. Вони можуть або зовсім не користуватися sim-картою «МТС» протягом певного часу з наступною її автоблокуванням, або офіційно розірвати договір з компанією.



Вам знадобиться

— заява на відмову від послуг зв’язку компанії «МТС»;
- Sim-карта «МТС»

Інструкція

  1. Вийміть з телефону sim-карту компанії «МТС» і не користуйтеся нею — в цьому випадку договір на обслуговування буде розірвано автоматично через 183 дня. Цей варіант не підходить для тих абонентів, тариф яких має абонентську плату і кредитний ліміт.
  2. Зверніться до найближчого салону-представництво зв’язку компанії «МТС», взявши з собою особистий паспорт. Співробітник офісу, перед тим як розірвати з вами договір, перевірить відсутність заборгованості на вашому особовому рахунку.
  3. Якщо заборгованість виявиться, її можна буде погасити в касі даного офісу, або в найближчому відділенні Ощадбанку РФ. Після цього вам необхідно буде написати заяву на припинення дії договору обслуговування з компанією «МТС».
  4. Напишіть заяву за наданим зразком, або, якщо такого не виявилося, дотримуйтеся нижчеописаній схеми. У верхньому правому куті впишіть телефонний номер, від якого ви відмовляєтеся. Нижче вкажіть ваші прізвище, ім’я та по батькові, а також, паспортні дані. Напишіть номер свого особового рахунку, який вказаний в договорі і дату його укладення (ці дані можна отримати у співробітника офісу).
  5. По центру листа напишіть, що ви відмовляєтеся від послуг компанії «МТС», і вкажіть причину цього рішення (наприклад: переїзд в інший регіон, низька якість зв’язку, фінансові проблеми, погане обслуговування, перехід до іншого провайдера стільникового зв’язку і т.д.)
  6. У випадку якщо ви хочете перерахувати залишок коштів з колишнього номера «МТС» на інший номер або перевести в готівку їх у касі, вкажіть це в заяві. Вкажіть номер розрахункового рахунку в банку, якщо ви хочете перевести гроші, що залишилися на нього.
  7. Підтвердіть своє бажання розірвати договір з компанією «МТС», поставивши особистий підпис і поточну дату. Попросіть у співробітника офісу копію складеного вами заяви.

Зверніть увагу

Замість вас розірвати договір обслуговування з компанією «МТС» може ваш офіційний представник (що має нотаріально завірену довіреність).