Досить часто зустрічається ситуація, коли після встановлення свіжих і, як запевняють розробників, надійних і стабільних драйверів комп’ютерна техніка починає вести себе, м’яко кажучи, дивно. Комп’ютер починає пригальмовувати, ноутбук може раптом перегріватися, а відтворення звуку йти з хрипами і розривами. Єдиний вихід у цій ситуації — відновити драйвера, з якими все відмінно працювало.
Інструкція
- Перед установкою в систему нових драйверів завжди дотримуйтесь рекомендацій щодо створення контрольних точок відновлення системи. У цьому випадку відновити драйвера, якщо нові програми будуть працювати некоректно, не складе великих труднощів. Крім того, багато драйвер-паки самостійно пропонують створення точки відновлення системи перед заміною драйверів на нові. З їх пропозиціями слід погоджуватися. Щоб примусово створити точку відновлення системи, зайдіть через меню «Пуск» в розділ «Довідка та підтримка».
- Серед інших розділів виберете завдання «Відновлення системи». У наступному вікні вкажіть завдання «Створити точку відновлення» і натисніть «Далі». Введіть назву нової точки відновлення і підтвердіть введені параметри кнопкою «Створити».
- Надалі, щоб відновити драйвера, вам знадобиться відкотити зроблені зміни системи. Для цього у вікні «Відновлення системи» вкажіть завдання «Відновлення більш раннього стану комп’ютера», виберіть контрольну точку відновлення і слідуйте далі вказівок системи.
- Якщо ви точно знаєте, драйвер якого з ваших пристроїв працює неправильно, можна, не зачіпаючи зміни всієї системи, відкотити установку однієї програми. Для цього зайдіть в «Диспетчер пристроїв». У спадному списку виберіть пристрій, до якого потрібно відновити драйвера.
- Зайдіть в його властивості на вкладку «Драйвер». У нижній частині вікна ви побачите п’ять доступних команд. Виберіть серед них «відкати» і натисніть відповідну кнопку. Старий робочий драйвер пристрою буде відновлений.