Згадка репліки попереднього користувача — поширений прийом відповіді на повідомлення, будь то роз’яснення питання або просто вираз незгоди. Віртуальні ресурси дозволяють оформити цитати за допомогою спеціальних тегів.
Вам знадобиться
— доступ в інтернет.
Інструкція
- Скопіюйте текст, який хочете процитувати. Необов’язково виділяти все повідомлення, достатньо однієї фрази. Виділіть фрагмент курсором і або клацніть відповідний пункт меню правої кнопки, або натисніть клавіші Ctrl + C. Розкладка клавіатури не принципова.
- Відкрийте поле створення повідомлення. Перевірте, щоб текст вводився в режимі HTML-редактора, а не візуального. В іншому випадку теги не перетворюються. За бажанням наберіть передмову кшталт: «Іванов говорив» або «Безголовий Вершник писав». Ця репліка необов’язкова, оскільки автор дізнається власне висловлювання.
- Далі почніть новий абзац, вставте тег:
. Зверніть увагу, що він майже повністю відповідає першому, відрізняється тільки слешем на початку.
- Це був найпростіший код. Трохи ускладнивши його, ви можете відрегулювати розмір шрифту, колір фону, товщину рамки та інші параметри. Ось приклад таких тегів:
Цитування
. У вашому випадку вийде синій текст на блакитному тлі, у синій рамці. Розмір шрифту 12 пікселів, відстань від тексту до рамки 4 пікселя, товщина рамки 1 піксель.
- Кольори в наведених тегах позначені номерами. Дізнатися їх можна за допомогою спеціального сервісу яндекса, але це необов’язково. HTML допускає застосування не тільки номерів, але і англійських назв квітів. Якщо ви пам’ятаєте потрібне слово, вводите його замість число-літерної коду. Довідка за номерами і назвами квітів приведена під статтею.