Ремонтувати дрібні несправності у взутті може практично кожен. Якщо навчитися цьому ремеслу, можна не лише економити на лагодження власної взуття, а й заробляти цим гроші. Найпоширенішою проблемою, що виникає із взуттям, є поломка набойок.
Вам знадобиться
клей, цвяхи, штир.
Інструкція
-
Більшість дівчат воліє носити взуття на підборах. Зрозуміло, дуже красиво, але часто псуються набійки призводять до того, що красива взуття більшу частину часу перебуває в ремонтних майстернях. Як же бути в такій ситуації? Для початку необхідно визначити вид зіпсованого каблука. Якщо це каблук-шпилька, то набійка кріпиться на штир з поздовжньою насічкою і закріплюється клеєм. Для каблука «тріска-овал» необхідні два цвяхи і поліуретановий клей. На статтю підборах набійка кріпиться за допомогою чотирьох цвяхів і закріплюється клеєм.
-
Отже, після того як ви визначилися з видом каблука, необхідно вибрати набійку. Це може бути набійка зі встановленим штирем або металева набійка з отвором. Також як набійки можна використовувати цвях або штир без металевого підстави.
-
Після вибору зручної для вас набійки переходите безпосередньо до дій. При роботі важливо врахувати ширину каблука і глибину втулки (отвір для набійки). Далі за допомогою звичайного молотка закріпіть набійку цвяхами. Або ж якщо набійка зі встановленим штирем, просто кріпіть її на підборах. Виконану роботу необхідно закріпити клеєм.
-
Часто ситуація ускладнюється несвоєчасним виявленням поломки. При таких випадках втулка може бути заповнена залишками втраченої набійки. Існує кілька шляхів вирішення такої проблеми: витягнути залишився штир, якщо це можливо; проштовхнути штир глибше у втулку; акуратно висвердлити штир. При проведенні подібного ремонту велика ймовірність більш серйозного ушкодження взуття: каблук може тріснути. Тому необхідно підходити до роботи дуже уважно. А краще стежити за своїм взуттям і не допускати подібних ситуацій.