Відтворення музики — одна з найпоширеніших функцій на домашніх комп’ютерах. Здавалося б, що може бути простіше: відкрити медіа-плеєр, завантажити пісню, натиснути на кнопку «Play» і насолоджуватися мелодією? Насправді навіть до такого простого дії як відтворення музики на комп’ютері можна підійти нестандартними способами.
Інструкція
- Крім безпосереднього відтворення треку багато плеєри, наприклад, широко відомий Winamp, або не менш функціональний AIMP дозволяють створювати цілі плейлисти з композиціями. Дана функція дуже зручна: ви можете зібрати в плейлист різні пісні та налаштувати таким чином тривалий відтворення музики. Це може стати в нагоді вам, наприклад, під час святкового застілля, коли бігати до комп’ютера, м’яко кажучи, незручно.
- В плейлисті можна застосувати опцію відтворення музики у випадковому порядку. Тоді завантажені в плейлист пісні будуть відтворюватися не по черзі, а вроздріб Також, якщо в листі трохи пісень, і вони звучать, наприклад, фоном, можна включити опцію повтору як усього плейлиста, так і окремих треків. У цьому випадку відтворення музики буде йти нескінченно, до тих пір, поки ви не зупините плеєр.
- Моменти зміни однієї пісні на іншу також можна згладити, застосувавши функцію плавного переходу і загасання. Вона включається і регулюється в налаштуваннях відтворення плеєрів. При цьому можна вибрати, починаючи з якою секунди до кінця пісні на неї буде накладено наступний трек. Таким чином, ви зможете відтворювати музику майже як на радіо: без проміжків пустоти на стиках двох пісень. Ця функція може бути дуже зручна, якщо ви влаштовуєте, наприклад, домашню вечірку.