Важко знайти сьогодні людини, яка б не чула про популярну психологічну гру «Мафія». Практично в кожному місті є кілька клубів, в яких команди гравців, серйозно захоплених процесом гри, постійно змагаються і виграють один в одного. Багато починаючі гравці цікавляться, як організувати ігровий процес, щоб вигравати частіше, ніж звичайно, і в грі в «Мафію» справді є прийоми, що дозволяють перемагати.
Інструкція
- Суть цієї гри і завдання кожного гравця — в розпізнаванні мафії. Кожна гра індивідуальна, так як процес гри залежить від особистостей інших гравців. Краще всього грати з людьми, яких ви вже знаєте як гравців у «Мафію» — так ви зможете швидко визначити, чи є людина напроти вас мафією, чи він є мирним жителем.
- Завжди спостерігайте за гравцями, стежте за їх поведінкою, мімікою і емоціями в різних ігрових ситуаціях. Якщо ви досить добре знаєте своїх співрозмовників, ви зрозумієте, які емоції видають в кожному з них мафію — у кожної людини можуть бути свої індивідуальні невербальні прояви.
- Простежте, чи за ігровим столом люди, які не виявляють належного інтересу до гри і не залучені до обговорення. Швидше за все, ці люди — мафія, так як вони зацікавлені у катастрофі міста, щоб потім підключитися до гри. Завжди уважно слухайте мова людини, з яким граєте. Не тільки жести й міміка можуть видати мафію — її також можуть видати необережні фрази, висловлені імпульсивно.
- Зверніть увагу на людей, які намагаються відвести від себе підозри, намагаючись проголосувати проти того, хто проголосував проти них.
- На самому початку гри намагайтеся виносити мовчазних гравців, так як вони ускладнюють ігровий процес і заважають зрозуміти, що у них на думці. Через пару ігор вони почнуть включатися в обговорення, і гра стане зрозуміліше і цікавіше.
- Також, якщо ви граєте за мафію, ви можете підставити одного зі своїх, для того щоб виграти. Звинувачуючи гравця, завжди аргументуйте свої звинувачення, інакше інші гравці здогадаються, що ви задумали.