Несправедливо порівнювати роботу на біржі з якоюсь грою. При цьому багато новачків хочуть все ж саме швидких грошей і виграшів. Але в цій нелегкій справі можна домогтися успіху тільки в тому випадку, якщо дотримуватись певної стратегії управління капіталом.
Вам знадобиться
- Комп’ютер;
- Вихід в інтернет;
- Початковий капітал;
- Брокер.
Інструкція
- Працюйте краще по одному перевіреного методу, що принесе вам більше заробітку, ніж безліч непотрібних рад біржових аналітиків. Наприклад, спробуйте спочатку збільшити ваш резерв коштів і вже далі пробуйте подвоювати капітал за зростаючою ставкою.
- Контролюйте грошові надходження під час торгівлі на біржі. Обналічьте на біржових ставках половину виграшу, і ви повернете тим самим половину вкладених коштів. Все, що залишиться, буде «ігровим банком» для нових валютних операцій. Але, що найголовніше, ви повинні пам’ятати, що нерідко розпоряджаєтеся грошима чужих людей.
- Візьміть необхідні кошти і пустіть їх в оборот. Щоб обмежити ризик втрати, скористайтеся тактикою ковзаючого стопа. Обговоріть поточний стан справ з професійним брокером, якщо не можете розібратися в термінах або специфіці ставок на ринку. Цим ви убезпечите себе, і ваші кошти почнуть продаватися автоматично при падінні до зазначеної ціни.
- Тренуйте психологічну стійкість. Неможливо досягти успіху в роботі на біржі, якщо людину долає постійний стрес через невдалих угод, втрати капіталу, зниження індексу і т.д. Важливо пам’ятати, що це — всього лише бізнес, і, як і всі інші види діяльності, він може супроводжуватися підйомами і спадами. Головне, вибрати курс, суворо слідувати за ним і не звертати увагу на тимчасові труднощі.
- Дивіться щоденні випуски новин. До них можна віднести і фінансові, і політичні події. Вони нерозривно пов’язані один з одним і в однаковій мірі впливають на становище біржового ринку. Тому намагайтеся відслідковувати, які події стабілізують ринок, а після яких індекси починають зашкалювати.
- Практикуйтеся стільки, скільки буде потрібно. Запорука успіху в грі на біржі полягає саме в постійній роботі над собою і своїми навичками. Навіть якщо людина є психологічно врівноваженим і при цьому має в запасі стратегію, він не зможе застосувати все це в справі, якщо не буде практикуватися постійно.