Як викласти свою музику

Як викласти свою музику

Автор будь-якого художнього твору, зокрема музичного, набравшись досвіду в обраному виді творчості, починає шукати шанувальників свого таланту. Першими в списку шанувальників виявляються друзі і родичі, а далі коло може розширюватися до нескінченності. Ряд ресурсів дозволяє авторам викласти музичні твори на суд широкої аудиторії. Вам залишається тільки вибрати, чи збираєтеся ви отримувати гроші за прослуховування музики на сайті.

Інструкція

  1. Російськомовні ресурси, як правило, мають на увазі безкоштовне розповсюдження музики. У нас є авторське право де Юро, але не де факто, а на початкових етапах взагалі краще давати матеріал для ознайомлення безкоштовно. Ніхто не хоче купувати кота в мішку, а невідомий музикант — і є такий кіт.

    У плані такого PR-ходу вам сильно допоможе ресурс www.realmusic.ru. Зареєструйтеся на ньому, завантажте своє фото. Зайшовши на сторінку профілю, натисніть кнопку «Додати колектив». Заповніть інформацію про нього (стиль, учасники, назва, контактна особа, інші учасники, контакти). Збережіть дані і зайдіть на сторінку управління колективом. Виберіть команду «Управління треками», щоб додати нові твори, далі команду «Завантажити новий трек». На наступній сторінці виберіть файл з комп’ютера з урахуванням вимог сайту (обсяг і формат).
  2. Англомовний сайт www.myspace.com дозволяє не тільки поширювати музику безкоштовно, але і продавати треки. Увійдіть там в якості музиканта (ця соціальна мережа популярна і серед простих смертних, у тому числі ваших майбутніх слухачів). У профільній інформації вкажіть стиль, в якому граєте, щоб полегшити пошук своїх творів для інших користувачів. Далі пройдіть по посиланню «Мої дані», увійдіть в меню «Мої пісні» і клацніть команду «Відправити». Під фразою «Мої пісні» знайдіть команду «Додати пісні», потім клацніть по порожньому полю та виберіть треки зі свого комп’ютера. Зверніть увагу на обмеження за обсягом і формату.

    Сайт зареєстрований в США, тому авторські права там оберігаються ретельніше. Але, щоб зацікавити англомовних слухачів, ви повинні писати або інструментальну музику, зрозумілу носію будь-якої мови, або з англійським текстом.
  3. www.lastfm.com — ресурс як для початківців, так і розкручених виконавців, де музику можна прослуховувати, здебільшого, за плату.

    Після реєстрації на сайті перейдіть вниз і клацніть посилання «Виконавці», якщо хочете викладати свою музику. Далі в полі «Виконавець або група» вкажіть назву, підтвердіть. Введіть дані про колектив або виконавця і валюту, в якій хочете отримувати оплату за прослуховування треків. Далі спосіб оплати, підтвердіть вибір, і на новій сторінці з’явиться договір англійською. Якщо самі мови не знаєте, попросіть кого-небудь перевести, вам ця інформація може стати в нагоді. Підтвердіть згоду з положеннями договору і переходите на сторінку завантаження музики.

Зверніть увагу

Викладайте тільки свою музику.

Будьте готові, що сайти не будуть приносити прибуток у перші місяці користування ресурсом. Швидше навпаки, вам доведеться ще вкластися в рекламу своїх сторінок.