Як викликати пуск

Як викликати пуск

З боку комп’ютер для людини, не мав з ним справи, здається жахливо складною машиною. Новачків лякає писк і гудіння системи, а страх натискання не «туди» викликає в голові страшні картини — від безглуздо біжать букв на моніторі до вибуху звідкись з-під столу. Але якщо вам все ж доводиться не просто сидіти у залізного монстра, а й грати у включені юним родичем цікаві ігри потрібно помаленьку приручати цього звіра з квадратною головою.

Інструкція

  1. Зараз ми почнемо вивчення однієї з найважливіших кнопок на екрані монітора — кнопки «Пуск» із зображенням четирехцветной развевающегося прапорця. Щоб розібратися, відповімо на наступні питання: «Що це за кнопка в нижньому кутку монітора? Навіщо вона? І яким чином її можна закликати вам на допомогу? ». Отже, поїхали.
  2. «Пуск» є складовою панелі завдань, що традиційно розташовується внизу монітора по горизонталі. Крім вищевказаної кнопки там можуть розташовуватися програми швидкого запуску, перелік відкритих програм і документів, мовна панель, значок гучності, ярлики програм, що завантажуються автоматично при включенні комп’ютера, ярлики підключених через USB-порт пристроїв, годинники.

    Для настройки панелі задач потрібно навести курсор на її вільне місце, натиснути праву кнопку миші і вибрати з списку пункт «Властивості». У меню цього пункту легко можна підібрати необхідні вам складові панелі завдань — включити або відключити затребувані непотрібні функції, налаштувати автоматичне приховування і поява панелі.
  3. Кнопка «Пуск», незалежно від її кольору та оформлення, виконує ряд завдань, необхідних для полегшення вашої роботи на комп’ютері. Вона збирає в собі посилання на програми і документи, які були застосовані в роботі за останній час його користувачем, і ще на ряд керуючих комп’ютером функцій. Але давайте все по порядку.
  4. Ліва частина меню «Пуск». Верхнє поле показує ім’я облікового запису користувача комп’ютера, зазвичай це Адміністратор або Гість. Різниця в тому, що в Адміністратора є допуск до всіх керуючим функцій комп’ютера.

    Під ним розташовані ярлики програм, які зазначені користувачем як найбільш затребувані. Помістити потрібну програму сюди ви можете, навівши стрілку миші на потрібний ярлик, клацнувши по ньому правою кнопкою і вибравши в меню «Закріпити в меню Пуск».

    Нижче нього знаходяться ярлики програм, які запускалися останніми. Цей список оновлюється в автоматичному режимі.

    Внизу знаходиться посилання «Усі програми», при відкритті якої перед вами розкриється список встановлених на комп’ютері програм.
  5. Права частина меню «Пуск». Верхнє поле — меню «Вибране» містить посилання на папки, наявні на будь-якому комп’ютері, наприклад, «Мій комп’ютер», «Мої документи». Також сюди можна додати ярлик «Недавні документи». Додати або видалити ярлики можна в меню «Властивості» у вкладці «Налаштувати — Додатково — Елементи меню« Пуск »», яке з’являється при натисканні правою кнопкою миші по іконці «Пуск». Тут можна вибрати стиль відображення меню, а також дозвіл або заборона відображення тих чи інших пунктів меню і деякі інші функції.

    Нижче розташовуються посилання для доступу до сервісів Windows, таким як панель управління, принтери та факси, мережеві підключення, командний рядок, довідка та підтримка, пошук, які можна вмикати / вимикати залежно від потреби.

    Праворуч внизу знаходяться кнопки відключення комп’ютера — тимчасового «Режим очікування» і остаточного «Вимкнення», може також бути пункт «Змінити користувача» між Адміністратором і Гостем.
  6. Якщо ви щось забули, не страшно, елементи меню пуск забезпечені спливаючими підказками, які з’являються, якщо затримати на них вказівник миші, і контекстними меню, що з’являються після клацання правою кнопкою миші на елементі.
  7. А викликати меню «Пуск» можна двома легкими способами. Або клацнувши лівою кнопкою миші по іконці, або натиснувши одну з кнопок в нижньому ряду лівій частині клавіатури, розташованих по обидві сторони клавіші «пропуск», на яких зображений розвівається прапорець.