Як вилікувати кашель з мокротою

Як вилікувати кашель з мокротою

Немає таких людей, які ніколи не відчували б кашлю. Причини кашлю бувають різні, але основна причина затяжного кашлю — захворювання верхніх дихальних путей.Он може бути сухим або супроводжуватися відділенням мокротиння. У другому випадку кашель називається мокрим.

Інструкція

  1. Якщо кашель довго не проходить, потрібно звернутися до лікаря. Але перш ніж починати лікування хвороби лікарськими препаратами, варто спробувати випробувані народні засоби. Спробуйте застосувати оброблені окропом ягоди калини, перетворите в пюре і додайте стільки ж меду. Прийом — кілька разів на день.
  2. Схожий рецепт з медом — змішайте мед і сік журавлини.
  3. Зваріть в молоці десять головок лука (не великих) і головку часнику, додайте мед і настій листя м’яти. Після настоювання приймайте по столовій ложці щогодини.
  4. Добре допомагає від кашлю мокрого інжировим настій. Для цього проваріть інжир в молоці протягом півгодини і поставте настоюватися, потім перетворите в однорідну масу. Таке пюре слід вживати 4 рази на день по половині склянки.
  5. Перевірено століттями і такий засіб: візьміть по склянці липового меду і липового цвіту і прокип’ятіть з половиною склянки березових бруньок. Через п’ять хвилин процідіть розчин і додайте до нього по столовій ложці меду і алое. Вживайте 3-4 рази на день. Зберігати такі ліки краще в холодильнику.
  6. Суттєву допомогу надасть настій з трав. Для його приготування візьміть по дві ложки мати-й-мачухи і алтея, і одну ложку материнки, суміш залийте окропом і наполягаєте чотири години, після чого відфільтруйте. Пити настій потрібно протягом дня, замінивши ним воду.
  7. Аналогічну дію має й інший настій, виготовлений з 1 ложки багна болотного, однієї ложки кореня алтея і двох ложок листя мати-й-мачухи. Суміш також заливається окропом, настоюється і приймається протягом дня як основне питво.
  8. Істотно полегшення приносить при мокрому кашлі застосування борсукового жиру, якщо натирати їм груди. Цей засіб допоможе значно прискорити зцілення.
  9. Зверніть увагу також на харчування хворого. Важливо зменшити кількість твердої їжі, вживати рідкі каші. Спробуйте приготувати салат із чорної редьки зі сметаною або протягом дня періодично давайте по одній ложці перетертого з цукром лимона. Деякі фітотерапевти кажуть про лікувальний вплив винограду і бананів. Краще відмовитися від вживання кави, гострих і пряних продуктів.