Як вирішити проблеми з батьками

Як вирішити проблеми з батьками

Дивно, але дорослі та їх підростаючі діти живуть у різних вимірах! І справа тут не в тому, що юнаки та дівчата 15-ти річного віку досить легковажні й безвідповідальні, як часто говорять батьки, і тому у дорослих виникає бажання «тримати в узді» і вести контроль щодо своїх чад. Кожен батько грає заздалегідь прописану, «затверджену» роль, не маючи можливості відійти від сценарію, незрозуміло ким і для чого придуманого.

Інструкція

  1. Дай батькам зрозуміти, що тобі потрібні їхні поради та допомогу. Це сприятиме встановленню сприятливої ​​обстановки в будинку. Не потрібно відвертатися від них. Будь ближче, чесніше і намагайся радувати, хоч трохи, але кожен день.
  2. Якщо батьки ставляться до тебе, як до маленької дитини, ввічливо їм нагадай, що ти вже виріс і бажав би з ними разом вирішувати проблеми, які пов’язані з твоїм життям. Розкажи про свої переживання, плани, вони зрозуміють, що ти дорослішаєш і стаєш розумним.
  3. Виражай до своїх батьків розуміння, їм дістається на роботі і вдома. Обрадуй їх своїми успіхами. Це допоможе встановити контакт і налагодить взаєморозуміння. Ви зможете поговорити, зрозуміти, і якщо потрібно, то пробачити один одного. Батьків потрібно цінувати!
  4. Намагайся говорити з батьками нормальною мовою — це краще, ніж ніж кричати і плескати дверима. Не потрібно грубити, будь спокійний і врівноважений. Приймати потрібно своїх батьків такими, якими вони є. Також не потрібно вчити близьких «як треба жити». Приймаючи і поважаючи погляди, звички, смаки своїх батьків, ми приймаємо і поважаємо себе. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на взаємне розуміння.

Корисні поради

Як іноді важко буває з батьками! І як добре, що вони у нас є! Можна втупитися в теплі мамині долоні, вона обов’язково вислухає і пожаліє. Притиснутися до твердого батьківського плеча, він дасть потрібну пораду, і стане легше. Робіть це зараз. Поки вони з вами.