Сьогодні все більшої популярності в інтернеті завойовують такі засоби зберігання і роботи з грошима, як електронні гаманці. Одним з представників системи електронних гаманців стала система Яндекс.Деньги. Дуже часто у користувачів цього сервісу виникає питання про те, як вивести свої електронні гроші із системи. Це завдання має кілька рішень.
Інструкція
- Вивести Яндекс.Гроші з гаманця можливо трьома способами: на прив’язану до аккаунту банківську карту, готівкою через спеціальні каси і термінали або на рахунок у банку.
Щоб вивести гроші на прив’язану до аккаунту банківську карту, необхідно для початку авторизуватися в Яндекс.Деньги і натиснути на клавішу «Вивести» (не плутати з кнопкою «Перевести»!). - У меню, відзначити пункт «Вивести на карту» і вказати необхідний банк. Зверніть увагу, що для виведення на карту доступні тільки три банки: Альфа-банк, Росевробанк і банк «Відкриття».
- Вкажіть суму, яку ви бажаєте вивести на карту.
- Підтвердіть виведення коштів. Необхідно пам’ятати, що виведення коштів проводиться якийсь час: для Альфа-банку — протягом кількох секунд, банку «Відкриття» — пари хвилин, Росевробанка — протягом півгодини.
- Щоб вивести Яндекс.Деньги готівкою через спеціальні термінали і каси, необхідно слідувати наступним алгоритмом. Потрібно авторизуватися в Яндекс.Деньги і натиснути на клавішу «Вивести» (не плутати з кнопкою «Перевести»!)
- У меню, відзначити пункт «Отримати готівкою» і вказати необхідну систему перекладу: CONTACT, Migom або «РИБ».
- У вікні заповнити інформацію про одержувача і вказати необхідну суму.
- Підтвердити виведення коштів. Запам’ятайте кодовий номер переказу, який система присвоїть в процесі виведення коштів. Вказівка цього номера є умовою отримання грошових коштів. Термін виведення коштів становить від одного до трьох робочих днів.
- Останній спосіб — виведення на рахунок в будь-якому російському банку. Здійснюється він так само, як і виведення коштів готівкою. Різниця полягає тільки в тому, що для здійснення операції необхідно коректно ввести всі необхідні дані про рахунок одержувача: БИК, ІПН, номери рахунків та інформацію про одержувача.