Франція — прекрасна країна з теплим середземноморським кліматом і високим рівнем життя. Когось приваблюють французька культура, когось — французька кухня, а хтось любить французький темперамент і спосіб життя, притаманний мешканцям Франції.
Інструкція
- Одружуйтесь / вийдіть заміж за француза / француженку. Зрозуміло, це не самий типовий спосіб виїхати жити до Франції. Не варто всерйоз замислюватися про фіктивному шлюбі, тому що, по-перше, це легко розкривається і при фіктивному шлюбі у громадянстві відмовляють, по-друге, шлюб ще не є гарантією отримання громадянства.
Для тих же, хто дійсно хоче виїхати до Франції до коханих, варто запам’ятати деякі тонкощі. Французьке громадянство може бути отримане через 2 роки після офіційного шлюбу. Через рік шлюбу можна подати заявку до суду, для отримання громадянства. Далі вас запросять на співбесіду, щоб перевірити нефектівность вашого шлюбу, ваше знання французької мови, рівень асиміляції у французьку культуру, ваша поведінка і законослухняність. При отриманні громадянства по шлюбу, ви повинні жити рік після подачі заявки разом безперервно у Франції. Якщо ж ваша спільне життя тимчасово переривалася, то зможете отримати громадянство не через 2 роки спільного життя, а через 3.
Вам може бути відмовлено в отриманні громадянства при порушенні будь-якого пункту. - Влаштуйтеся на роботу у Франції. Зробити це не так вже й легко. Можна спочатку отримати роботу в іноземному філіалі французької компанії, потім просунутися по кар’єрних сходах і переїхати в головний офіс, до Франції. Шлях цей досить довгий, але більш реальний.
Можна поїхати у Францію і влаштуватися на низькооплачувану чорнову роботу. До отримання громадянства ви повинні прожити офіційно у Франції мінімум 5 років. Термін може скоротитися до двох років, якщо ви отримали в цій країні освіту.
При цьому ви, зрозуміло, повинні володіти французькою мовою на хорошому рівні. - Доведіть свою французьке походження. Якщо хоча б один з ваших батьків француз, то ви автоматично маєте право отримати французьке громадянство. Навіть у тому випадку, якщо ви і ваші батьки ніколи не жили у Франції. Цей випадок називається правом крові.