Більшість жінок після декрету досить невпевнено почувають себе на роботі. Як подолати комплекси і взагалі чи варто виходити на роботу після декрету? Відповіді на дані запитання ви знайдете в цій статті.
Інструкція
- Не рідкісні ситуації, коли жінка після першого декрету не знаходить кращого виходу, як вийти на роботу тільки для того, щоб піти у другій декретну відпустку. Чому ж це відбувається? Та тому що, перш за все, жінка нарешті вчиться відпочивати, цінувати життя, відбувається переоцінка цінностей. Але у випадку, коли в сім’ї мало грошей, кращим варіантом буде вихід на роботу, щоб поправити своє матеріальне становище.
- Перш за все, потрібно чітко для себе вирішити, чи зможете ви повноцінно працювати або простіше вийти не на цілий робочий день або на графік день / через день або 2 / 2. У такому випадку, не поспішайте виходити на роботу, де вас чекають, а може бути і не чекають. Іноді простіше поміняти роботу, що домовлятися зі своїм колишнім начальством про зміну графіка.
- Важливим фактором щодо виходу на роботу стане вирішення питання з ким залишати дитину. Мами, бабусі, садки — все це звичайно добре, але є як свої плюси, так і свої мінуси. Постарайтеся врахувати хоча б деякі з них. Мами та бабусі теж хворіють, у них дуже часто раптово з’являються «свої» справи, а також просто буває поганий настрій, коли їм не захочеться в міру своїх років сидіти з дитиною, навіть не дивлячись на ваше становище. У такому випадку непоганим варіантом стане дитячий садок, однак мінусів тут ще більше: велика черга з бажаючих потрапити в сад, часті хвороби дитини, складна адаптація і конфлікти.
- Ідеальним варіантом виходу на роботу може стати робота на дому або підробіток за вільним графіком, але це добре в тому випадку, якщо ви вмієте себе організувати.