Сьогодні існує безліч різних класифікацій, що пропонують прекрасним створінням вибрати свій типаж. Автори-жінки дають типажам приємні на слух назви, автори-чоловіки посилаються у визначеннях на інсектологію і тваринний світ. Але які б цікаві або образливі назви жінкам ні давалися, визначити свій типаж іноді буває необхідно. Як необхідно і знати, що з встановленим типажем робити далі.
Інструкція
- Щоб визначити свій типаж, проаналізуйте свою поведінку, свої погляди на життя, звичні реакції на ті чи інші події. Спробуйте зрозуміти, чим ви відрізняєтеся від знайомих вам людей. Які б ви змогли виділити риси і особисті характеристики, щоб більш повно описати себе. Будьте чесні з собою.
- Складіть список. З усього написаного виберіть схожі за змістом визначення, які ви давали собі, замінивши їх одним. Слідуючи тим же шляхом, скоротіть список до одного єдиного слова. Яскрава, скромна, активна — може бути все, що завгодно.
- Тепер, коли ви підібрали визначення, можете за асоціацією придумати назву своєму типажу. Може бути, ви по натурі сяюче сонце (тепла, жива, життєрадісна) або пихата місяць (відсторонена і холодна). Або ви — незалежна кішка (примхлива, але ласкава). Підберіть собі відповідний вашому характеру образ.
- Дайте визначення таким же способом своїм близьким людям, щоб вам було з чим порівнювати. Щоб перевірити себе, свою об’єктивність. Тим же шляхом виділіть основні риси їхнього характеру і підберіть для них відповідний образ.
- Тепер, коли у вас є своя готова «лінійка типажів», поверніться до власного образу. Продумайте, який стиль в одязі, які кольори найкраще допоможуть вам висловити свою внутрішню сутність. Адже відчувати себе природно і подавати себе в усій красі набагато легше, коли і образ і внутрішня суть відповідають один одному.
- Спробуйте пропрацювати свій імідж так, немов ви підбираєте його для кого-то другого. Уявіть, в чому «та леді» найкраще виглядала б, які б їй підійшли аксесуари і милі дрібнички, яким повинен бути «її» макіяж. Подумайте, які звички і манери ще краще підкреслили б образ. Приміряйте на себе цей імідж, адже саме під себе ви його і створювали.
- І, звичайно, ви завжди можете скористатися вже готовими (розробленими іншими людьми) типажами. Щоб визначити свій типаж, прочитайте інформацію про всі образах, їхні звички та поведінку і виберіть той, який найбільше відповідає саме вашому характеру. Типаж може бути розроблений не тільки за характером, а й за іншими критеріями, наприклад, за зовнішністю, за темпераментом або поведінки в колі колег.