Як визначити вміст вітамінів


 

Відоме всім слово «вітамін» походить від латинського «vita»-життя. Таку назву ці різноманітні органічні сполуки носять не випадково: роль, виконувану вітамінами в життєдіяльності організму, навряд чи хтось буде заперечувати.


Інструкція

  1. Щоб визначити вміст вітамінів в тому чи іншому продукті, скористайтеся різними таблицями з подібними даними, наведеними на відповідних сайтах. Прикладом подібного інтернет-ресурсу може служити наступний: http://immunologia.ru/2-vitamin.html ( http://immunologia.ru/2-vitamin.html ) Нестача вітамінів, як відомо, призводить до різних негативних наслідків для організму, але, викликати патологічні зміни в тканинах і органах може і їх надлишок. Тому так важливо, щоб добова потреба організму в цих речовинах відповідала кількості їх надходження.
  2. Якщо у вас виникло бажання чи необхідність визначити кількість вітамінів в організмі, то пройдіть відповідне лабораторне дослідження. Крім стандартного біохімічного аналізу крові, що включає уточнення різних параметрів, що стосуються білкового, ліпідного та інших видів обміну, сучасною медициною проводиться визначення вмісту вітамінів в крові, а також аналіз спектра макро-і мікроелементів в біологічних субстратах.
  3. Ви можете здати кров на комплексний аналіз, перевіряється рівень вмісту восьми основних вітамінів (A, D, E, С, K, B1, B5, B6). В ході сучасних лабораторних досліджень можна також визначити концентрацію в крові окремих груп жиророзчинних (A, D, E, K) і водорозчинних (B1, B5, B6, C) вітамінів, недолік яких може говорити про будь захворюванні.
  4. Крім того, в деяких медичних центрах з’явилася можливість складання «мікроелементного портрету» людини з аналізу структури його волосся та іншого біологічного матеріалу, наприклад, сечі. Пройдіть мікроелементний аналіз волосся, сечі. Він покаже правильно ви харчуєтеся, чи достатньо у вашому раціоні необхідних організму поживних речовин; чи добре функціонують ваші внутрішні органи, що регулюють процеси споживання і виведення цих речовин; наскільки безпечна середу вашої життєдіяльності.

Зверніть увагу

Пам’ятайте, що термічна обробка продуктів руйнує велику частину вітамінів, що містяться в них. Тому овочі і фрукти краще всього вживати у свіжому вигляді.

 
 
 
 

Статті медичного характеру на Сайті надаються виключно в якості довідкових матеріалів і не вважаються достатньою консультацією, діагностикою або призначеним лікарем методом лікування. Контент Сайту не замінює професійну медичну консультацію, огляд лікаря, діагностику або лікування. Інформація на Сайті не призначена для самостійної постановки діагнозу, призначення медикаментозного чи іншого лікування. При будь-яких обставин Адміністрація або автори зазначених матеріалів не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувачів в результаті використання таких матеріалів.