Проводи в армію — подія в житті юнака. Адже йому належить цілий рік бути відірваним від друзів і батьків, можливо, пройти через досить суворі випробування військової служби. Подаруйте другу свято, спогади про який підтримають його протягом цього року.
Інструкція
- Майбутній солдат повинен відчувати підтримку та увагу друзів і особливо коханої дівчини. Напередодні проводів приділіть своєму хлопцеві більше часу, влаштуйте веселу спільну прогулянку, а потім проведіть з коханою романтичний вечір удвох.
- Підберіть вірші та пісні, які підтримають молодого солдата. У цьому вам допоможуть численні ресурси всесвітньої павутини, але звичайно, буде набагато краще, якщо тепле вірш напишіть ви самі.
- Найкращий вірш запишіть на красивій листівці і подаруйте її майбутньому призовнику. Може бути, вона стане для нього справжнім талісманом і додасть сили духу у важку хвилину.
- Подарунки — необхідна річ для минає юнака. У першу чергу, подаруйте корисні речі, такі як простий мобільний телефон (не можна дарувати дорогі моделі), бритва і касети, пластир, голки і котушки ниток, мило в мильниці, красиву зубну щітку, зошит, конверти, ручку і фотоальбом. Гроші теж будуть не зайвими, але пам’ятайте, що занадто велика сума може залучити до солдата непотрібну увагу старослуживих. Те ж саме відноситься до надто дорогим і красивих речей.
- Подаруйте кілька жартівливих подарунків, вони допоможуть підняти настрій юнака, який іде в армію. Наприклад, прикольний календар, в якому заздалегідь зазначена дата демобілізації, забавні листівки, іграшкова, але гарне зброя, символічні погони.
- На самому святі влаштуйте веселі жартівливі конкурси, наприклад, конкурс на кращий армійський анекдот або забавний іспит, перевіряючий знання армійських звань. Можна також влаштувати невелике уявлення-сценку з життя простого солдата. Найголовніше — підняти бойовий дух призовника, вселити в нього впевненість у своїх силах.
- Не можна зводити проводи до звичайного застілля-п’янці, зробіть так, щоб це свято залишився в пам’яті призовника та його друзів назавжди.