Ревнощі — це завжди ложка дьогтю в бочці медової відносин, вона здатна отруїти навіть найніжніші почуття. Саме тому дуже важливо розуміти першопричину своєї ненависті, тримати її під контролем і вміти побороти.
Інструкція
- Причина ревнощів до свого партнера, як не дивно, часто криється в нас самих. Витоки її в низькій самооцінці, боязні того, що друга половина ось-ось знайде когось більш підходящого — багатшими, розумніші, худее. Подібне «самоїдство» руйнує нас зсередини, позбавляє спокою і штовхає на малоадекватние дії начебто перевірок смс-повідомлень кохану людину і закочування гучних скандалів під рефреном «Де ти шлявся?» Підвищення самооцінки — ось, що слід зайнятися в першу чергу. Одним з найпростіших способів повірити в себе, є така вправа: візьміть папір і ручку і складіть послідовний список своїх досягнень. Їх набереться чимало — диплом про вищу освіту, самостійно куплений автомобіль, врятований на вулиці кошеня, вміння приготувати ніжну «шарлотку». Дуже скоро ви знайдете себе цілком відбувся, успішним і перспективним людиною, що безсумнівно позначиться на вашій самооцінці.
- Довіряйте своєму партнерові. Недовіра ображає в першу чергу вас, ваше улюблене істота, ваші відносини в цілому. Тотальний контроль може серйозно образити вашого партнера, змусити засумніватися у вашій любові і, в кінцевому підсумку, стати причиною розриву.
- Відпочиньте. Іноді ревнощі, як багато негативні емоції, може захлеснути людини так, що, навіть розуміючи безпідставність своїх підозр, він перестає себе контролювати. Ревнощі ставала причиною багатьох жахливих помилок, згадайте, наприклад «Отелло». Бувають ситуації, коли єдина можливість впоратися з цією силою — це переключити свою увагу. Займіться чимось захоплюючим або, навпаки, дуже складним, який потребує всього вашої уваги і зосередження, добре допомагає спорт.