Інструкція
Споживачеві, що вибирає змішувач для ванної, пропонує широкий ряд, воістину захоплюють своїм зовнішнім виглядом приладів. Проте, різноманітність форм та конструкційних рішень змішувачів нерідко викликає додаткові труднощі при їх установці у ванній. Справа в тому, що політ фантазії в облаштуванні даної кімнати, сильно обмежується наявним стандартним трубопроводом. На перший погляд, здається, просто встановити змішувач, але у звичайних квартирах, найчастіше потрібна часткова або навіть повна заміна труб.
У практиці загальноприйняті наступні способи встановлення змішувачів у ванній:
- Розміщення безпосередньо на корпусі ванни.
Цей спосіб використовується при наявності спеціальних отворів в корпусі ванни. Такі ванни в основному складні, з електронними «мізками», як правило, вони вже мають органічний змішувач і звичайним — його не заміниш. Існують і звичайні ванни, що мають отвори для установки змішувача, це найпростіший варіант встановити змішувач без переробок самому. Дійсно змішувач закріплюється гайкою в отворі і з’єднується з трубопроводом що постачаються зі змішувачем шлангами.
- Розміщення на стіні.
При цьому способі повинна бути врахована довжина вихідного патрубка змішувача, для того щоб струмінь не билася в борт і не утворювалося розбризкування води, в той же час занадто видатний змішувач може виявитися незручним і навіть надавати заважають вплив. Для того щоб встановити змішувач на стіну, слід врахувати рекомендовану висоту, яка приблизно дорівнює 20 см.
- Розміщення на стійці.
Таке розміщення, як правило, підходить тільки для просторої ванної, де є можливість обійти ванну. Стійка може бути виконана в художньому стилі і стати незвичайним особливо привабливим елементом в інтер’єрі ванної кімнати. Така установка найбільш складна і вимагає обов’язкової переробки підвідних труб, в цьому випадку їх прокладають по підлозі.
Монтаж змішувача, зрозуміло, краще довірити професіоналам, але якщо заміна не передбачає переробки труб і ви впевнені в своїх силах, тоді беріться за справу.