Встановити капкан зовсім не складно, хоча всіляких пасток існує незліченна кількість: наземний капкан, підвішують капкан, розчавлюють капкан, пташиний капкан, пастка для піймання риб, падаюча пастка і багато інших. Але краще почати з простого: як встановити капкан на «середню» дичину, тобто миша, білку, тхора чи навіть птицю.
Інструкція
- Візьміть плоский і широкий камінь, один кінець якого підніміть так, щоб тварина могла там пробігти.
Потім знайдіть тендітну гілочку висотою, рівній відстані від каменя до землі. - Упріть піднятий бік каменя на гілку так, щоб тварина столкнуло гілочку, обрушивши на себе камінь. Для великих тварин, таких як лось або олень потрібен, звичайно, зовсім інший капкан: міцна самозатягується петля, діаметр якої відповідав би лапі тварини.
- Розташуйте петлю на двох гілочках над землею безпосередньо над слідами тваринного приблизно на висоті 10-ти сантиметрів і прив’яжіть її до найближчого дерева. Капкан працює так: тварина, йдучи по знайомій стежці, вступає в петлю, а коли піднімає лапу, петля затягується.
- Капканів можна встановити безліч і в кожного свої особливості. Але існують певні універсальні правила установки капканів:
- Відстань не менше 20 метрів;
- Встановлювати потрібно тихо і безшумно;
- Швидкість (чим швидше, тим краще);
- Чим простіше капкан, тим краще;
- Не залишайте свого запаху (працюйте в рукавичках).
Корисні поради
Перевага капканів в тому, що ви, не витрачаючи практично ніяких зусиль, можете отримати багатий улов або позбавитися від набридливої проблеми.