Навігаційними пристроями в сучасному автомобілі вже нікого не здивуєш. Водії сьогодні можуть обрати навігатор на будь-який смак. Однак сам прилад марний, якщо встановлені навігаційні карти застаріли або ж не мають даних про необхідну водієві місцевості.
Вам знадобиться
- Навігатор;
- Навігаційний софт;
- Карти для повноцінної навігації;
- Комп’ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
- Увімкніть навігатор. Зачекайте, поки він виконає необхідну завантаження службових програм і знайде супутники. Цей процес при першому включенні може зайняти досить тривалий час і залежить також від місця розташування машини. Щоб прискорити отримання GPS-координат, постарайтеся не рушати з місця, поки не почуєте сигнал про те, що навігатор готовий до роботи. Крім того, бажано починати роботу з навігатором на відносно відкритому просторі, щоб навколо і над машиною не було екрануючого матеріалу, такого як бетон, наприклад.
- Після того як навігатор отримав координати місця розташування, проведіть тест встановлених карт. Для цього, використовуючи навігатор, спробуйте знайти відносно нову ділянку дороги. Так, для Санкт-Петербурга такий тест проводять на споруджуваній КАД. Якщо навігатор «знає» про дорогу, яка з’явилася місяць-два тому, то його карти оновлені. Якщо ж замість тестованого ділянки дорожнього полотна пристрій показує застарілу інформацію, карти необхідно оновити до актуальної версії випуску для необхідного регіону.
- Щоб оновити передвстановлені диска картки, вийдіть в інтернет і загляньте на сайт виробника. Пройшовши через процедуру реєстрації, завантажте необхідні оновлення карт для свого регіону. Видаліть з навігатора всі старі файли разом з основним файлом карти. Зверніть увагу на інструкцію виробника, яка зазвичай вивішена на сайті. Будьте уважні і не видаліть випадково активаційний ключ! Помістіть скачав файл карти на пристрій і дійте за інструкцією навігатора для розпакування та активації продукту.
- При завантаженні навігаційних карт у пристрій можна також скористатися їхніми неофіційними аналогами. Це легальні карти, які розробляються ентузіастами картографії, для яких це заняття не професія, а хобі. Серед водіїв такі карти отримали назву «народні».