Сучасні концепції побудови web-сайтів диктують необхідність надання користувачам актуальної інформації, максимально близькою до тематики ресурсу. Це можуть бути курси валют, новини ЗМІ, відомості про пробки на дорогах. В рамках невеликого проекту неможливо зібрати, обробити і надати подібну інформацію швидко. Рятує web-синдикація. Так, наприклад, можна встановити погоду на сайт, провівши інтеграцію зі спеціалізованим сервісом.
Вам знадобиться
- Браузер;
- Підключення до інтернету;
- Можливість редагування вмісту сторінок або шаблонів сторінок сайту.
Інструкція
- Почніть створювати погодного інформера для свого сайту. Відкрийте в браузері адресу informer.gismeteo.ru. Ознайомтеся з наведеною на сторінці інформацією. З представлених інформерів виберіть найбільш підходящий вашому сайту по використовуваної технології (картинка, flash, JavaScript), розміром, функціоналу (графіки прогнозів, зведена інформація), стилю оформлення. Натисніть кнопку «Отримати код», що знаходиться поряд з обраним блоком.
- Виберіть або налаштуйте колірну схему оформлення інформаційного блоку. Залежно від обраного типу інформера підберіть найбільш відповідний дизайн або скористайтеся наведеними на сторінці засобами тонкої настройки візуальних аспектів відображення.
- Виберіть місто чи список міст, метеорологічні дані та прогнози погоди для яких повинні будуть міститися в інформері. Скористайтеся відповідною формою внизу сторінки.
- Сформуйте код для впровадження блоку інформера на свій сайт. Натисніть кнопку «Отримати HTML-код інформера». Дочекайтеся завантаження сторінки. Скопіюйте код розмітки з текстового поля в буфер обміну. Створіть на диску комп’ютера текстовий файл. Збережіть в ньому вміст буфера обміну.
- Встановіть погоду на сайт. Якщо ресурс побудований на основі CMS, що має онлайн-редактор шаблонів сторінок або файлів тем оформлення, увійдіть в панель управління з обліковими даними адміністратора. Перейдіть в розділ редагування шаблонів. Змініть відповідний шаблон, додавши в нього отриманий на попередньому кроці код інформера. Збережіть зроблені зміни.
Якщо CMS не має онлайн-редактора або сайт статичний, відредагуйте шаблони або файли сторінок на локальному комп’ютері. З’єднайтесь з сервером сайту по FTP. Завантажте потрібні файли в тимчасовий каталог на жорсткому диску. Здійсніть їх редагування для вставки коду інформера. Збережіть результати змін. Вивантажити файли назад на сервер. - Перевірте коректність внесених у сайт змін. Відкрийте в браузері кілька сторінок, на яких повинен бути розміщений інформер. Переконайтеся в тому, що він відображається і не порушує існуючу структуру розмітки.