Особливістю політехнічного інституту є наявність широкого вибору технічних, робочих спеціальностей. Як правило, профілюючими напрямками є будівництво, механіка, а також різні напрямки інженерної підготовки — від «Будівництва унікальних будівель і споруд» до «Інженерної захисту навколишнього середовища».
Інструкція
- Щоб вступити до політехнічного інституту вам необхідно: подати документи і пройти вступні іспити.
- Практично в кожному вузі потрібно стандартний набір документів: паспорт, документ державного зразка про середню (повну) загальну освіту, диплом про початкову професійну і середню освіту (оригінал) або його ксерокопію і також результати Єдиного Державного іспиту.
- Якщо ви брали участь в олімпіадах з супутнім вступу предметів і зайняли I, II або III місце, надайте диплом переможця або призера. Це дасть вам право на пільги при вступі. У деяких випадках, якщо у вас пройдені олімпіади з усіх предметів і отримані найвищі бали, ви маєте право на автоматичне зарахування без іспитів.
- Ті, хто з якихось причин не здавали ЄДІ з необхідним предметів школі, зможуть здати його в загальному потоці при вступі до інституту.
- Основними іспитами є математика, російська мова, фізика, хімія, суспільствознавство, історія. У деяких вузах перелік необхідних іспитів доповнено такими предметами, як географія, іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська), література та ін
- Вступникам на деякі спеціальності, зокрема «Архітектура», «Дизайн архітектурного середовища», «Журналістика» надана можливість здавати деякі екзамени традиційним шляхом. До них відносяться: іспит з малюнку, творчий іспит і т.п.
Корисні поради
Практично в кожному інституті є довузівська підготовка для абітурієнтів. Вона створена для підвищення можливостей при вступі. Єдиний мінус — послуга платна.