Як вступити до театрального інституту

Як вступити до театрального інституту

Найчастіше акторами стають за покликанням — просто тому, що не можуть інакше. Але для того, щоб стати видатним актором, треба багато вчитися і подолати багато труднощів. Одна з них — вступ до театрального інституту.

Інструкція

  1. Багато відомих актори не надходили в театральний інститут з першої спроби. Нічого жахливого в цьому немає — адже якщо талант є, його обов’язково помітять. Але для того, щоб уникнути розчарувань, потрібно як слід підготуватися до вступу.

    Вступні іспити в театральний інститут відрізняються від всіх інших вступних випробувань тим, що вони проходять у декілька етапів. Прослуховування, тури, твір, колоквіум. З кожним етапом абітурієнтів ставатиме все менше і менше …

    Отже, прослуховування.

    Це найперший етап, на якому педагоги та майстер курсу зможуть зрозуміти, чи є сенс допускати вас до подальших випробувань. Тому постарайтеся зробити на комісію хороше враження.
  2. Тури.

    Найчастіше турів буває три або чотири, майже у всіх вузах завдання, які даються на турах, відрізняються. На цих випробуваннях від вас буде потрібно не тільки прочитати вивчені напам’ять вірші, байки, прозу, а й показати, як ви вмієте співати і танцювати, чи можете імпровізувати.

    Результат проходження туру багато в чому залежить від вашої підготовки. Але й без крапельки везіння тут не обійтися. Ваш спокій буде вам тільки на руку. Дійсно, хвилюватися занадто сильно немає причин.

    Як люблять говорити студенти старших курсів про роботу приймальної комісії: «Звідси ще ніхто не йшов неживим».
  3. Твір.

    На цьому етапі ви можете трохи розслабитися. Те, що ви добралися до твору, означає, що комісії ви сподобалися — це вже добре.

    Але неграмотно написана робота, яка не розкриває тему, може перекреслити всі ваші успіхи, тому до твору потрібно готуватися, і готуватися добре.
  4. Колоквіум.

    Завершальний етап вступних випробувань. Тут ви будете один на один спілкуватися з приймальною комісією, яка буде задавати вам багато різних питань, що стосуються історії театру, літератури і мистецтва, щоб перевірити, як ви можете вести бесіду, дізнатися, якими знаннями ви володієте.

    Це відмінна можливість продемонструвати свій кругозір, вміння підтримувати розмову і інші особисті якості.