Якщо ви мріяли все життя бути адвокатом, юристом, нотаріусом або працювати в органах поліції, то вам просто необхідно отримати вищу освіту за спеціальністю «юриспруденція».
Вам знадобиться
- Знання в галузі російської мови, історії, суспільствознавства;
- Документи для вступу: паспорт, атестат, результати ЄДІ, фото.
Інструкція
- Для вступу на юрфак перш за все потрібно вибрати вищий навчальний заклад, в якому ви хочете отримати диплом про освіту. Краще всього вибрати спеціалізований вуз або один зі списку найкращих вузів країни. В даний час можна подавати документи в п’ять університетів на три напрями в кожному.
- Якщо ви ж визначилися з місцем навчання, варто вибрати спеціалізацію. На одному факультеті можуть бути такі варіанти, як державно-правова, цивільно-правова, кримінально-правова, міжнародно-правова юриспруденція. Якщо ви ще чітко не вирішили, що із запропонованого списку вибрати, то подавайте документи відразу на декілька напрямів підготовки. Максимальна кількість обмежується трьома.
- Ще задовго до того, як ви вибрали вуз і спеціальність, ви повинні серйозно налягти на вивчення російської мови, історії та суспільствознавства. Це предмети, за якими вам потрібно буде в школі здавати Єдиний Державний Іспит. Бали ЄДІ з даних предметів відіграють дуже важливу роль при вступі.
- Коли результати ЄДІ і шкільний атестат будуть у вас на руках, потрібно їхати подавати документи до обраних навчальних закладів. Можуть також знадобитися ксерокопії паспорта, атестата, результатів ЄДІ, приписного (для хлопчиків), їх оригінали та фото 3 * 4.
- Документи подані і залишається тільки чекати результатів зарахування на юрфак у вибраних вами вузах.
Зверніть увагу
Якщо ви не любите читати і не можете всидіти довгий час за столом з паперами, то, можливо, вам не варто вступати на юрфак, адже юристу необхідно знати законодавство, вивчати всі нові закони, возитися з різними договорами та іншими паперами.
Корисні поради
Якщо ви не надійшли на юрфак на місця, що фінансуються за рахунок коштів федерального бюджету, не турбуйтеся. Ви можете спробувати поступити на наступний рік, наприклад, вибравши менш престижний вуз. Або укладайте договір з університетом на контрактне навчання — у студентів-відмінників, які беруть активну участь у житті університету завжди є шанс перевестися на бюджетне відділення на наступний рік.