Відхід у монастир — це серйозне рішення, приймати яке краще не зопалу, а серйозно подумавши і зваживши всі «за» і «проти». Перш за все, варто пам’ятати, що в монастирі ви не врятуєтеся від бід і проблем. Краще йти туди з чистою душею і намірами. Пам’ятайте, що проблеми зі здоров’ям можуть значно ускладнити знаходження в божому домі. Адже монахам доводиться багато займатися фізичною працею, а також дотримуватися всі пости.
Вам знадобиться
Для того, щоб вступити в монастир, вам необхідна рекомендація вашого духівника, а також беззастережна віра і бажання присвятити себе служінню Богу.
Інструкція
- Для того, щоб зміцнитися у своєму переконанні для початку відвідайте монастир в якості гостя. Зробіть це під час відпустки або в будь-яке інше вільний час. Однак не варто їхати в монастир під час свят. Адже вам необхідно зануритися саме в повсякденне життя «божого дому».
- Обов’язково знайдіть в монастирі духівника. Без його рекомендацій потрапити в монастир буде складно.
Якщо ви прийняли остаточне рішення, то швидше за все для заповнення спеціальної анкети вам знадобиться паспорт і деякі інші документи. - Пам’ятайте, що людина, яка йде з мирського життя, не повинен мати ніякої власністю, тому краще заздалегідь розібратися з цими питаннями.
Ви зможете підтримувати духовні відносини з родичами, однак нерозведеним жінки, а також матері, які мають неповнолітніх дітей, не зможуть вступити в монастир. Що не досягли повноліття також доведеться трохи почекати з постригом. - Стати черницею може тільки жінка, яка прожила в монастирі не менше 3 років. Тільки після клопотання настоятельки відбувається постриг в чернечий чин.
Зверніть увагу
При вступі до монастиря грошовий вклад з ченців не стягується. Однак ви можете безоплатно перевести невелику суму грошей на рахунок монастиря, якщо вважаєте це за потрібне.
Корисні поради
Аморальний спосіб життя не може стати перешкодою до вступу в монастир. Головне, це віра в Бога та бажання стати ближче до нього.