Риболовля — це дуже цікаве хобі. Багато людей захоплюються цим видом відпочинку. Риболовля доступна в будь-який час року, дуже азартна в моменти клювання і заспокійливо діє в моменти очікування клювання. Є навіть прислів’я, що день, проведений на риболовлі, у рахунок життя не зараховується.
Вам знадобиться
Водоймище
Оснащена вудка
Насадка або наживка
Інструкція
- Для того щоб почати вудити рибу, потрібно зовсім небагато. Мінімальний набір рибалки — оснащене вудлище і наживка. Якщо ви зовсім не знаєте, як оснастити вудку, то можна купити її в зборі в спеціальному рибальському магазині.
- Коли вудка підготовлена, то можна переходити до вибору місця. Найкраще ловити рибу з берега пологого, щоб було зручно переміщатися при виведенні риби. Зазвичай рибні місця якимось чином відзначені попередніми рибалками. У воді можуть бути саморобні рогатини під вудку або акуратно зроблені підмостки. Це самий вірний знак того, що риба в цьому місці буде клювати.
- Після того, як місце вибрано, потрібно насадити насадку або наживку на гачок. Наживкою можуть служити земляні хробаки або опариш, а також коники або гусениці. Насадкою називають хліб, варену перловку, кукурудзу. Вибір насадки або наживки залежить від риби, яку ви зібралися ловити.
- Після цього потрібно налаштувати поплавець таким чином, щоб при закиданні він не йшов повністю під воду або не спливав горизонтально. Це робиться за допомогою виставлення потрібної глибини волосіні і точної огрузки поплавця.
- При поклевке найголовніше — добре підсікти рибу, а потім виводити її, трохи натягуючи волосінь, щоб уникнути образливого сходу.
Корисні поради
Ловити рибу найкраще рано вранці або пізно увечері, в цей час вона частіше виходить годуватися.