Виписка з єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно необхідна при здійсненні будь-яких видів угод з нерухомістю. Вона знадобиться для того, щоб підтвердити юридичну чистоту угоди, отримати відомості про власника, обтяження у вигляді застави, кредиту, ренти, арешту і т.д. Інформація не відноситься до категорії закритою, і її може отримати будь-який громадянин.
Вам знадобиться
— заява;
- Паспорт;
- Пакет документів для отримання розширеної виписки;
- Квитанція про оплату державного мита.
Інструкція
- Щоб отримати виписку, зверніться в Федеральне Управління державного реєстраційного центру. Заповніть заяву, бланк якого ви отримаєте при зверненні в зазначений центр, пред’явіть паспорт і ксерокопію всіх сторінок, заплатите державне мито за надання послуги з видачі виписки.
- На підставі вашого звернення оформлять виписку. Терміни виконання при отриманні виписки про права на об’єкт нерухомості становлять 5 робочих днів, вартість державного мита за надану інформацію дорівнює 900 рублів.
- Виписка про зміст всіх правовстановлюючих документів на об’єкт нерухомості оформляється протягом 10 робочих днів. Державне мито за видачу інформації дорівнює 1500 рублів.
- Довідка про права на об’єкти нерухомості, зареєстрованих до 31 січня 1998 року, оформлюється 6 робочих днів і коштує 2500 рублів.
- Зазначені виписки будуть містити наступну інформацію:
- Повне найменування органу, що здійснив державну реєстрацію;
- Вихідний номер і дату видачі виписки;
- Умовний або кадастровий номер об’єкта нерухомості;
- Площа;
- Призначення;
- Місце розташування;
- Точну адресу;
- Розширені дані про власника або наймача;
- Вид права, яке зареєстроване;
- П.І.Б. того, кому видана виписка.
- Розширену виписку може отримати тільки власник, правовласник або нотаріально довірені особи, спадкоємці, посадові особи. Для отримання зверніться до Федерального Управління державного реєстраційного центру з документами, що підтверджують ваші повноваження. Пред’явіть заяву, заплатите державне мито.
- Для отримання розширеної виписки вам буде потрібно:
- Паспорт;
- Свідоцтво про власність;
- Правовстановлюючі документи на майно;
- Нотаріальна довіреність;
- Довідка від нотаріуса, що підтверджує права спадкоємців або нотаріальний запит;
- Постанова прокурора на арешт (якщо звертаються посадові особи).