Логін і пароль дозволяють захистити вашу поштову скриньку від несанкціонованого проникнення. Але, якщо вам нема чого побоюватися, введення одних і тих же символів може дратувати.
Вам знадобиться
реєстрація в будь-якої соціальної мережі; знання мов програмування — PHP, Perl; власний сайт; мобільний пристрій з виходом в інтернет.
Інструкція
- Заведіть собі поштову скриньку на такому сервісі, який запам’ятовує вас і не вимагає введення логіна і пароля. Наприклад, така функція реалізована на «Яндексі». Це зручно, якщо цим персональним комп’ютером користуєтеся тільки ви. Зайдіть в налаштування доступу і відзначте галочкою позицію «впізнавати мене завжди». Погодьтеся і з пропозицією «запам’ятати мене».
- Не вводьте логін, якщо ви користуєтеся одним і тим же браузером протягом тривалого часу. При відкритті сторінки поштового сервісу програма сама підказує ім’я ящика, в якому ви працювали останній раз. В цьому випадку вам залишиться додати тільки пароль і натиснути кнопку «увійти».
- Використовуйте логін від вашої улюбленої соціальної мережі для входу в e-mail. Такий підхід працює на Gmail.com, Yandex.ru і Mail.ru. Поштовики готові дізнатися вас і по аккаунту в «Фейсбуці», «Твіттері», «ВКонтакте», «Однокласниках». Для цього треба пройти авторизацію і дозволити доступ до ваших персональних даних.
- Натисніть кнопку «відновлення доступу», якщо ви не пам’ятаєте ваш логін. Після цього ви отримаєте повідомлення або на інший поштовий ящик або на прив’язаний до даного адресою стільниковий телефон. Якщо у вас є запасний e-mail, то, натиснувши на отриману посилання, ви відразу потрапите в недоступний раніше поштовий сервіс. Смс-повідомлення підкаже контактну інформацію, якою вам зараз не вистачає. В крайньому разі зверніться в службу підтримки.
- Користуйтеся спеціальними програмами для входу в пошту з телефонів, смартфонів і інших мобільних пристроїв. Наприклад, «Я-Онлайн», «M-mail» і ін При правильних настройках там не потрібно постійно вводити свій логін, а тільки при авторизації.
- Напишіть свою програму для організації входу без логіна в пошту на вашому сайті. Якщо ви займаєтеся інтернет-бізнесом, то солідно мати не безкоштовну пошту на широко використовуваних ресурсах, а ящик з адресою власного сайту. У цьому випадку введення логіна теж може здатися зайвою операцією, і від неї можна позбутися.