Практично у всіх квартирах труби опалення проходять уздовж стін і ні як не вписуються в дизайн інтер’єру. Звичайно металеві труби, поміняли на метопол, світліші і симпатичні, однак і їх хотілося б сховати. Якщо стіни вирівнюються гіпсокартоном або ГВЛ, то труби можна заховати за них. Але що робити їли ремонт зроблений, а труби не заховані?
Вам знадобиться
Стоєчний профіль, направляючі, гіпсокартон, шурупи для кріплення, рідкі цвяхи
Інструкція
- Як бути з трубами водопостачання та опалення в ванній та туалеті? У цьому випадку слід побудувати декоративний короб. У туалеті та ванної з ГВЛ, а в кімнатах з гіпсокартону.
- Встановіть і зберіть короб в такій послідовності. З початку по підлозі уздовж стіни закріпіть напрямна для профілю. На такій відстані від стіни, щоб закрити труби. Кріпити можна напряму до підлоги шурупами або приклеїти на рідкі цвяхи.
- Після цього таку ж напрямну, вирівняну по горизонтальному рівні, закріпіть до стіни вище труб. У направляючу на підлозі вставте (вертикально) відрізані по певній висоті шматки профілю на відстані кроку 40 см. і закріпіть до напрямної шурупом.
- Після цього на них надіньте також направляє. Вийшло щось на зразок паркану. Однак треба закрити верх короба. Для цього в направляючу на стіні також вставте шматки профілю, подрежьте і «вусами» закріпіть до профілів готового «забору». Вийшов металевий каркас. Він досить жорсткий, але стане ще надійніше після обшивки гіпсокартоном.
- Гіпсокартон закріпіть до каркаса (шурупами), виступаючі частини гіпсу подрежьте будівельним ножем. Горизонтальний короб готовий.
- За такою ж схемою робиться і вертикальний короб. Різниця тільки в тому, що профілю доведеться кріпити до стіни металевими підвісами. Короба можна отшпаклевать і обклеїти шпалерами або покласти плитку.