Як залишатися завжди спокійною

Як залишатися завжди спокійною

Емоції — це наша енергія. Їх наявність нормально і природно. Якщо емоції пропадають, є привід для серйозного обстеження у лікаря. Тому коли жінка запитує, як залишатися завжди спокійною, мається на увазі, як зробити так, щоб сильні прояви емоцій не створювали проблем в житті.

Інструкція

  1. Людей можна розділити на 2 категорії. У першої емоції більше пов’язані з позитивними і негативними подіями. У другий — з відчуттям комфорту і дискомфорту. І руйнівні сплески емоцій спостерігаються у першої категорії тоді, коли відбувається щось непередбачене, зриває плани, у другий — коли вони потрапляють в ситуацію психологічного або фізичного дискомфорту.

    У першої категорії зазвичай спостерігається тривожність, вони володіють своєрідною емоційної настороженістю. Причому їм емоції заважають зосередитися і далі планувати свої дії. Для того щоб заспокоїтися, таким людям рекомендується відволіктися від програвання в розумі ситуацій, знайти собі якусь справу, що не пов’язане з тим, що їх хвилює.

    Зробіть прибирання квартири, займіться в’язанням або читанням кулінарних журналів з подальшою реалізацією пройденого матеріалу на практиці. Можна також розібрати свою бібліотеку, гардероб і т.п.
  2. Друга категорія — більш реалістичні і приземлені люди, їх, скоріше, буде хвилювати безлад і неприбране робоче місце. Такі люди дуже уважні до своїх відчуттів. Їхній настрій псується, якщо їм незручно або якщо в будинку незатишно. У голодному стані вони стають розлюченими. Їм потрібно спочатку спробувати усунути дискомфорт, а потім зайнятися чим-небудь, пов’язаних з плануванням.

    Складіть сімейний бюджет або напишіть собі список головних справ на завтра.
  3. Але це були заходи для більш-менш повсякденних ситуацій. Якщо обставини серйозні і вимагають негайного реагування, спробуйте подивитися на себе з боку, як ніби це відбувається не з вами. І дозволити емоціям бути! Можете їх навіть яскраво виразити словами, це полегшить вам душу і дозволить випустити пар. Якщо ви сердитесь на іншу людину, скажіть йому про це, але тільки не у формі звинувачення, а просто як констатацію факту: «Я сердита на тебе». Зробіть короткий вдих і видих вдвічі довше, вмийтеся крижаною водою.
  4. Не можна вживати алкоголь, щоб заспокоїтися. По-перше, можете сформувати рефлекс, а так недалеко і до алкоголізму. А, по-друге, алкоголь — засіб для відключення інтелекту, в результаті емоції можуть стати ще менш контрольовані. Недарма більшість побутових сварок відбувається саме в стані алкогольного сп’яніння партнерів.
  5. Для пошуку глибинних причин сильних емоцій потрібно поспілкуватися з психоаналітиком. А для вирішення повсякденних проблем з емоціями досить наведених рекомендацій. Жити в мирі з оточуючими і собою цілком можливо.