Досить часто блогерами в своїх проектах використовується не тільки контент текстового формату, але також аудіо-і відеозаписи з популярних сайтів, наприклад, YouTube або RuTube. За допомогою візуального редактора це зробити неможливо, але вихід все-таки є — установка додаткового плагіна.
Вам знадобиться
- Платформа WordPress;
- Плагін Video Embedder.
Інструкція
- Hекомендуется оновити версію платформи WordPress на офіційному сайті. Файли плагіна можна скачати на сторінці завантаження програм http://wordpress.org/extend/plugins/video-embedder або відразу скопіювати локалізовану версію за наступним посиланням http://www.wordpressplugins.ru/download/video-embedder.zip.
- Вміст архіву необхідно скопіювати в папку wp-content/plugins на сайті. Для цього необхідно скористатися ftp-менеджером FileZilla. Також будь-який плагін можна встановити безпосередньо через веб-інтерфейс адміністративної панелі свого сайту. Для цього в лівій частині сторінки натисніть на заголовок розділу «Модулі» і виберіть пункт «Додати новий».
- На завантажиться сторінка натисніть на посилання «Завантажити». Потім натисніть кнопку «Огляд» і у вікні, двічі клацніть по архіву video-embedder.zip. Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення його завантаження. Натисніть посилання «Повернутися на сторінку плагінів», щоб перейти до налаштування встановлених додатків.
- У налаштуваннях цього додатка будуть зазначені лише теги, які вами будуть використані. Скопіюйте їх новий в текстовий документ, щоб зайвий раз не довелося завантажувати сторінку налаштування плагіна.
- Для додавання відео-ролика скористайтеся, наприклад, сервісом YouTube. Щоб розмістити відео на своєму сайті в редакторі сторінок введіть тег [youtube]. Значенням парного тега будуть символи, що містяться в засланні після знака рівності. Наприклад, для посилання http://www.youtube.com/watch?v=R_h0mBEnwgc код розміщення відео буде виглядати наступним чином — [youtube] v = R_h0mBEnwgc [/ youtube].
- Ролики з інших відеосервісів будуть відображатися таким же чином — скопіюйте код і одягли його в спеціальний тег, не забуваючи, що закриває тег повинен містити символ «слеш» («/»).