Провести освітлення в будинку — це ще півсправи, потрібно вміти управлятися з новою технікою. Наприклад, важливо правильно і своєчасно міняти лампи освітлення, і, якщо звичні світильники не викликають, як правило, утруднень, то з точковими доводиться «повозитися»
Вам знадобиться
Bзоляціонная стрічка, кусачки для видалення ізоляції, тестер, дриль з довгим свердлом по бетону, обтискні кліщі або звичайні плоскогубці
Інструкція
- Спочатку обесточьте лінію, до якої світильник підключений і, для більшої надійності, перевірте лінію спеціальним тестером. Після цього розберіть розподільну коробку і від’єднайте дроти. Старий світильник можна знімати.
- На момент установки новий світильник повинен бути у зібраному вигляді без лампочок. Якщо є необхідність, підготуйте дроти електропроводки і світильника до з’єднання. Потім відкрийте розподільну коробку і з’єднайте дроти між собою таким чином, щоб вони відповідали один одному за кольором. Після з’єднання зробіть обтиск проводів спеціальними кліщами, а з’єднані дроти закрийте захисними ковпачками.
- Провід акуратно покладіть в коробку і встановіть на неї кришку. Конструкція в зборі, можете приступати до установки лампочок. При цьому пам’ятайте, що забороняється встановлювати лампи у світильники, потужність яких більша, ніж вказано на колбі.
- При зміні згорілої лампочки, на її місце вкрутіть точно таку ж або з меншою потужністю. Завершується процес заміни світильника підключенням напруги.
- При установці в квартирі натяжних стель зміна точкових світильників матиме свої особливості. Напередодні монтажу натяжних стель у місцях кріплення світильників до основної стелі закріпіть спеціальні підвіси з таким розрахунком, щоб низ підвісу був на одному рівні з натяжною стелею. Установку нового світильника проводите тільки після того, як полотно натягнуто.