Власна справа — запорука успішного життя. Тільки от під час підприємницької діяльності виникає необхідність убезпечити себе юридично. Зробити це можна за допомогою Статуту, який фірма повинна надати в офіційні органи в момент реєстрації. При бажанні змінити щось в організаційній структурі свого підприємства ви також повинні пройти процедуру «перереєстрації».
Інструкція
- 1 липня 2009 в російське законодавство було внесено кілька поправок. У зв’язку з цим всі індивідуальні підприємці були змушені пройти процедуру «перереєстрації», яка передбачає внесення змін до Статуту фірми.
На перший погляд в «перереєстрації» фірми нічого складного немає. Однак ви повинні бути впевнені в правильному заповненні Статуту. - Згідно 4 пункту 12 статті Федерального закону «Про товариства з обмеженою відповідальністю», будь-які зміни до Статуту повинні вноситися в результаті зборів всіх учасників. Після цього зареєструйте вше рішення в спеціальних органах. Тільки тепер ці корективи вступають в силу для оточуючих вас людей. Ви також зобов’язані зареєструвати зміни Статуту у податковій інспекції, про що жителів Росії інформує Федеральний закон РФ № 312-ФЗ.
- Перед заповненням Статуту підготуйте всі необхідні документи. В іншому випадку вам доведеться проходити цю процедуру повторно. Всі папери, запитувані реєструючим органом, описані в 17 статті Федерального закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців». У цей список входять наступні документи:
- Форма-заяву про державну реєстрацію, яка повинна бути підписана самим заявником. У цьому документі має стояти підтвердження всіх змін, які ви плануєте внести до Статуту фірми, а також інформація про вид підприємницької діяльності. Дочекайтеся затвердження даної документації;
- Рішення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю про внесення тих чи інших корективів до Статуту;
- Квитанція про оплату державного мита, передбаченої за державну реєстрацію фірми. Розмір даного платежу не перевищує 400 рублів.
- У більшості випадків реєструючий орган також потребує додаткових даних. Зокрема, зробіть ксерокопію нового Статуту, або підготуйте окремий документ, що містить всі внесені до Статуту зміни. Напишіть лист на ім’я реєструючого органу, в якому у вільній формі викласти прохання про отримання завіреної податковим органом копії Статуту.