Як запропонувати чоловіку разом з ним жити

Як запропонувати чоловіку разом з ним жити

Ваші стосунки з коханою людиною розвиваються непогано. Ви впевнені, що він — той, з ким би ви хотіли прожити все життя і померти в один день. Але ваш обранець, хоч і не дає приводу засумніватися у своїх почуттях, однак не поспішає пропонувати вам руку і серце, не прагне до спільного прожіванію.Как ж запропонувати чоловікові спільне життя?

Інструкція

  1. Перш за все, варто визначитися: ви дійсно хочете цього, або у вас говорить вражене самолюбство жіноче (я така розумна, красуня, що йому ще треба?). Отже, ви визначилися, що все ж твердо переконані в правильності вибору і у ваших планах — схилити коханого до спільного життя. Що ж, беріться в делікатній, ненав’язливій формі показати йому переваги сімейного життя. Цікавтеся життям його родини, частіше запрошуйте до себе на сімейні торжества, або організуйте спільний захід з якою-небудь благополучної сімейною парою з числа ваших друзів.
  2. Всі чоловіки мисливці за природою. Якщо вони відчули прихильність з вашого боку, то вони сприймають вас як трофей, який можна скрізь носити з собою, і він нікуди не дінеться. Не дозволяйте йому бути таким самовпевненим. Це не означає, що ви повинні фліртувати з його другом, почати зухвало одягатися. Але бути в центрі уваги на якій-небудь вечірці — чому б і ні. Можна також дати зрозуміти своєму милому, що у вас, крім любові до нього, в житті ще багато важливих інтересів — робота, захоплення, друзі.
  3. Чоловіки, більше ніж жінки, люблять все розставляти «по поличках» і робити все послідовно. Можливо, думкам вашого сердечного друга про спільне життя заважає який-небудь важливий момент — просування по кар’єрних сходах, написання кандидатської чи докторської дисертації, покупка житла або автомобіля. У таких випадках раціональніше трохи почекати, дійде черга і до вас.
  4. Іноді ж чоловіки просто бояться щось міняти в цьому житті, оскільки за природою вони консерватори, причому набагато сильніше, ніж жінки. Можна організувати для них своєрідну репетицію спільного життя. Наприклад, спільно вирушити у відпустку або в гості до друзів, які проживають в іншому місті. Або ж піти на маленьку хитрість і напроситися пожити у нього тиждень, мотивуючи це навалою гостей. Але після обумовленого терміну обов’язково повернутися додому. Якщо ваше спільне проживання йому припало до душі, то він сам запросить назад.
  5. Ось чого в жодному разі робити не треба, так це постійно натякати чоловікові про спільне проживання, пускати сльозу і зітхати, говорячи про чуже сімейне щастя, дорікати в нерішучості і небажанні звити тепле сімейне гніздечко. Такими прямолінійними «лобовими» методами можна домогтися лише погіршення відносин, ваш друг може втомитися від цього постійного пресингу і знайде вам менш обтяжливу заміну.