Як зарекомендувати себе

Як зарекомендувати себе

У період фінансової кризи без роботи виявилося велика кількість людей. Роботодавці стали пред’являти підвищені вимоги до своїх підлеглих. Конкуренція, як на ринку праці, так і всередині колективів різних підприємств, зросла. У такій ситуації важливо не тільки зберегти за собою робоче місце, посаду, а й зуміти зарекомендувати себе як цінного працівника. Крім того, що ви повинні на високому рівні виконувати свої посадові обов’язки, навчитеся деяким дипломатичним хитрощів.

Інструкція

  1. Дізнайтеся про вашого керівника якомога більше. Який стиль поведінки підпорядкованих йому імпонує, викликає повагу. Які вимоги він висуває до документації, яких результатів він чекає не тільки конкретно від вас, але і в цілому від команди.

     Постарайтеся творчо підходити до вирішення будь-яких завдань, розвивати в собі необхідні професійні якості.
  2. Не соромтеся ненав’язливо рекламувати самого себе. Тут вам знадобиться здатність легко і невимушено вести бесіди, виступати на публіці, давати необхідні у справах рекомендації. Головне показати професіоналізм, впевненість у своїх силах і здатність до позитивного мислення.
  3. Ви завжди зможете досягти високих результатів тільки в тій сфері діяльності, яка вам подобається. Вибирайте ту роботу, яку ви будете виконувати із задоволенням.
  4. Якщо ви не згодні в чомусь з начальником, не варто висловлювати це публічно. Краще це зробити тет-а-тет. Таким чином, ви не поставите шефа в незручну ситуацію. І не викличете агресії на свою адресу. Знаючи, які проблеми існують у підприємства, запропонуйте свої ідеї щодо виходу зі складної ситуації.
  5. Якщо в якійсь сфері діяльності ви компетентніше начальства, підкресліть свою необхідність для команди. Чим більше ви будете знати про переваги, вимоги і слабких сторонах начальника, тим краще.