Перед тим як відкрити фірму і почати заробляти серйозні гроші, необхідно виконати по-справжньому велику роботу. Це стосується створення ідеї, складання бізнес-плану, накопичення необхідної суми грошових коштів і, звичайно ж, реєстрації спільного підприємства. Про те, як зробити це, вам може розповісти будь-який юрист.
Інструкція
- Перед тим, як подати документи на реєстрацію спільного підприємства, виберіть його правову форму. Це прямо пов’язано з видом діяльності, яку здійснюватиме дана організація. Як приклад можна привести фірму, що надає аудиторські послуги. Подібна компанія повинна бути оформлена як комерційна.
- Після того, як ви визначилися з правової форми організації, оплатіть державне мито. Стаття 333.33 НК РФ передбачає внесення грошових коштів в рахунок реєстраційних дій в таких розмірах:
- За державну реєстрацію юридичної особи — 2000 грн;
- За державну реєстрацію політичної партії або одного з її регіональних об’єднань — 1000 рублів;
- За державну реєстрацію всіх внесених до установчих документів змін, за ліквідацію юридичної особи (за винятком банкрутства) — 400 грн;
- За державну реєстрацію індивідуального підприємця — 400 рублів.
- Вищезгаданий Закон також передбачає існування пільг по сплаті державного мита. Однак це правило поширюється лише на державні органи.
- Потім напишіть заяву, яка відповідно до 9 статтею Закону № 129-ФЗ, уявіть до податкового органу. Уповноважена особа цієї організації має підписати цей документ і зареєструвати вашу заявку.
- Для того щоб зареєструвати спільне підприємство, заздалегідь обміркуйте складу засновників. Також сформуйте статутний капітал, мінімальний розмір якого залежить від обраної правової форми і передбачений російським законодавством.
- Також заздалегідь підготуйте всі необхідні документи. У цей список відносять наступні папери:
- Заява, підписана заявником, з проханням зареєструвати цю організацію. Документ повинен бути складений відповідно до форми № Р11001, яка була затверджена постановою Уряду РФ 19.06.02 № 439 (в ред. Від 13.12.05 р. № 760);
- Протокол, в якому оформлено рішення про створення юридичної особи;
- Складені установчі документи (можна замінювати на нотаріально завірені копії);
- Квитанцію про сплату державного мита.