Як заробити на яйцях


 

Яйце — один з найдоступніших продуктів, що вживаються більшою частиною населення. Тому не можна упустити шанс заробити на такому товарі. Організуйте своє підприємство і втілити в життя безпрограшні ідеї, що дозволяють розбагатіти.


Інструкція

  1. Продавайте яйця або птахів великими партіями тільки при наявності висновку ветеринара та сертифіката відповідності Росспоживнагляду. Оформіть свій бізнес в податковій службі та органах державної реєстрації.
  2. Купуйте курей-молодиць. Обладнайте теплий, провітрюваних курник, забагатієте сідала, зробіть годівниці. Для правильного утримання курей температура в приміщенні не повинна бути нижче 18оС. Одна курка несе в рік від 200 до 250 яєць. Враховуйте цей показник при купівлі птахів, щоб бізнес приніс бажаний результат. Не обмежуйте виробництво тільки курячими яйцями. Зараз великим попитом користується перепелина продукція, оскільки багатьма авторитетними лікарями визнані дієтичні властивості цих яєць.
  3. У великодній період можна заробити за допомогою прикраси яєць. Придбайте велику партію наклейок або замовте в друкарні прикраси, складені за вашим макетів. В якості альтернативи оформляйте великодні яйця харчовими барвниками.
  4. Запропонуйте місцевим підприємствам рекламувати свій бізнес за допомогою ваших яєць. Компаньйонам необхідно замовити печатки або наклейки з логотипами їх продукції та номерами телефонів.
  5. Заробляйте на продажу курчат. При бажанні відкрити більш масштабний бізнес купите інкубатор. Обов’язково попросіть у продавця сертифікат на якість технічного засобу, оскільки на ринку представлено багато підробок. За допомогою інкубатора ви зможете в подальшому не тільки виставляти курчат на продаж, але і вирощувати їх, а потім торгувати м’ясом. Для розширення асортименту вашої продукції розводите не тільки курей, а й гусей з качками.

Корисні поради

Якщо у вас не вистачає коштів на відкриття підприємства, встаньте на облік в Центр зайнятості населення як безробітного, складіть бізнес-план, і держава надасть вам 80% на старт. Також можна скористатися послугами франчайзингу і працювати під керівництвом Россільгоспнагляду, який візьме на себе більшість питання постачання обладнання і збуту продукції.