Отримати красивий, рівний відтінок шкіри золотистого кольору можна не тільки під прямими променями сонця. Найчастіше у цьому допомагають лампи для засмаги в солярії. Таким чином, можна знайти золотистий колір за короткий час, не докладаючи до цього особливих зусиль. Проте, щоб захистити поверхневі шари шкіри від опіку і надмірного ультрафіолетового впливу, потрібно дотримати ряд умов.
Інструкція
- По-перше, для одержання гарного та здорового засмаги слід дотримуватися оптимальний часовий інтервал. Перше відвідування солярію не повинно перевищувати 5-8 хвилин.
- Перед процедурою засмаги слід закрити волосся хусткою або шапочкою, щоб їх не пересушити, надіти спеціальні окуляри з лінзами, які захищають сітківку очей.
- Необхідно обробити шкіру обличчя і тіла кремом. Це може бути зволожуючий крем, засіб для засмаги або крем-бронзатори, який в рази збільшує вплив солярію і скорочує необхідність його відвідування на кілька сеансів.
- Бажано перед відвідуванням солярію не приймати водні процедури з використанням мила. Також потрібно видалити з шкіри обличчя макіяж.
- Напередодні процедури не рекомендується приймати ніяких ліків, а ось рідину можна пити в необмеженій кількості.
- Після 30 років бажано не оголюватися повністю і ретельно оберігати від засмаги груди. Надмірне вплив ультрафіолету на грудні залози тягне ризик виникнення багатьох захворювань, у тому числі онкологічних.
- Вийшовши з солярію, необхідно сісти на деякий час або прилягти і спокійно відпочити в тиші хвилин 15-20.
- Важливо знати, що солярій показаний при недоліку сонячних променів в зимовий та весняний період. Крім того, в результаті цієї процедури звужуються пори на обличчі, поліпшується весняний вигляд шкіри, його застосовують у комплексній терапії при лікуванні псоріазу та інших подібних захворювань. Є й протипоказання до застосування солярію. Наприклад, вагітність, дерматит, годування грудьми і т.д. Необхідно пам’ятати, що відвідувати солярій можна не частіше 1-2 разів на рік, через кожні 5-6 сеансів робити інтервал у часі (10-14 днів).