Імбирний корінь — це не тільки пряність, але й лікувальний засіб, який застосовується ще з давніх пір. Імбир ефективно знижує рівень холестерину в крові та артеріальний тиск. Очищує організм від шлаків і стимулює травлення. Крім того, імбирний корінь має протизапальні та протипухлинні властивості, тому ефективний для профілактики ракових захворювань. Існує багато способів зберігання імбирного кореня, це досить легко і просто.
Вам знадобиться
- Імбирний корінь;
- Контейнер;
- Пергаментний папір;
- Біле вино.
Інструкція
- Якщо ви хочете зберегти імбирний корінь якомога довше, для цього можна скористатися морозильною камерою. Завдяки заморожування, смакові якості і корисні властивості імбиру практично нічим не відрізняються від свіжого. Для цього імбирний корінь потрібно ретельно вимити й обсушити рушником. Скласти в пластиковий контейнер або іншу тару і прибрати в морозильну камеру. При необхідності дістати імбир і відрізати потрібну кількість. Зберігати, таким чином, імбир можна до 12 місяців.
- Якщо вам потрібно очищений імбир, то краще вчинити таким чином: імбирний корінь помити, очистити від шкірки за допомогою гострого ножа і натерти на дрібній тертці. Сформувати з натертого імбиру невеликі порційні шматочки і загорнути в пергаментний папір. Зберігати в морозильній камері. Дуже просто і зручно у використанні, термін зберігання — 8 місяців.
- Нарізати імбирний корінь тонкими пластинами, складіть у відповідний посуд і залийте білим сухим вином, приберіть в холодильник. Таким чином, імбир збереже свій смак і свіжість протягом декількох тижнів. Вино можна буде використовувати для приготування соусу або тушкування м’яса.
- У нижньому відділенні холодильника зберігати свіжий корінь імбиру рекомендується не більше п’яти днів. Протягом цього часу імбирний корінь не втратить своїх лікувальних і корисних властивостей.
Зверніть увагу
При купівлі імбирного кореня зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Він повинен бути досить щільним і гладким, а не зморщеним.
Корисні поради
Чим довше імбирний корінь, тим у ньому більше міститься ефірних масел і мікроелементів. Молодий корінь імбиру має тонку шкірку, яку не потрібно зрізати.