Як збільшити оборот магазину

Як збільшити оборот магазину

Конкуренція на ринку товарів і послуг стає напруженішою з кожним днем. Для розвитку свого бізнесу власникам магазинів необхідно постійно використовувати нові методи для зростання товарообігу, а це безпосередньо залежить від залучення нових клієнтів.

Інструкція

  1. Перше, що необхідно пам’ятати, — збільшення товарообігу магазину залежить від правильної організації процесу продажів. Почніть з підбору кваліфікованого персоналу. Багато клієнтів повертаються і рекомендують знайомим саме той магазин, в якому ввічливі, тактовні й доброзичливі продавці, які легко орієнтуються в асортименті, розміри і т.д. Крім того, потенційні покупці звертають увагу на те, як одягнений персонал. Також правильно підберіть оформлення фасаду магазину та торгового залу.
  2. Наступний етап — чітко сплануйте і прорахуйте методи, які ви будете застосовувати для збільшення продажів. Всі ідеї записуйте на папері. Щоб заінтригувати потенційних клієнтів, застосовуйте не за 2-3 прийоми у визначений проміжок часу, потім наступні і т.д. Покупці будуть знати, що у вашому магазині завжди можна стати учасником цікавої акції і придбати товар за вигідною ціною.
  3. Використовуйте, наприклад, такі прийоми: «Хіт продажів», «Товар тижня», «Топ-10» і т.п. Ця акція для самої продаваної продукції. Такий метод орієнтований на те, що покупці неодмінно звернуть увагу на товар, який користується найбільшим попитом. Щоб потенційні клієнти дізналися про акції, можна зробити рекламні листівки, вивісити оголошення про акцію на двері магазина. Цінники зробіть яскравими, великими.
  4. Використовуйте також дисконтні картки. Їх можна давати кожному покупцеві, наприклад, в день відкриття магазина або в день народження. Можете також давати карти постійним клієнтам або покупцям, які придбали товар у магазині на певну суму. Спочатку видана дисконтна карта може бути з невеликою знижкою, але зі збільшенням покупок бонус також буде рости. Маючи карту вашого магазину, покупці будуть приходити до вас знову і знову, знаючи, що тут вони зекономлять.
  5. Для збільшення товарообігу можете використовувати і такий прийом — давати знижку на другий (третій) товар в чеку. Також при покупці будь-якої продукції давати супутній товар в подарунок. Наприклад, при купівлі сукні шарфик в подарунок. Для розпродажу сезонних речей запропонуйте, наприклад, два товари за ціною одного: дві пари зимових чобіт за ціною однієї. При застосуванні подібних методів все має бути правильно прораховано, щоб ви не виявилися в збитку.
  6. Також можете влаштовувати лотереї. Протягом певного періоду часу видавайте покупцям, які вчинили покупку на певну суму або виконав умови якої-небудь акції, спеціальні квитки. У призначений день проведіть розіграш.