Як збільшити шейдери

Як збільшити шейдери

Шейдери — це особливий параметр графіки, відповідальний за зовнішній вигляд гри. Збільшити їх програмним чи іншим способом неможливо, однак, ви можете поліпшити інші параметри вашої відеокарти для підвищення продуктивності гри і якості відображення картинки.

Вам знадобиться

- Програма оптимізації.

Інструкція

  1. Збільшіть продуктивність відеоадаптера шляхом відключення утиліт, що поліпшують зовнішній вигляд операційної системи. Видаліть різні Transformation Pack, якщо такі були встановлені у вашому комп’ютері, приберіть додаткові візуальні ефекти в настройках робочого столу на вкладці «Додатково». Переконайтеся в тому, що дозвіл, встановлене в налаштуваннях відеокарти, оптимально підходить діагоналі екрану.
  2. Відкрийте властивості меню «Мій комп’ютер» і виберіть вкладку «Додатково». Відкрийте налаштування візуальних ефектів у верхньому правому куті вікна, відкрийте конфігурацію зовнішнього вигляду та змініть параметри на користь продуктивності. Ви можете вибрати як окремий режим, так і змінити будь-які позиції на свій розсуд. Застосуйте і збережіть зміни.
  3. Встановіть на ваш комп’ютер програму оптимізації, які відключають роботу деяких служб, що вивільняє ресурси відеокарти для її використання з метою підвищення продуктивності і поліпшення зовнішнього вигляду ігор.
  4. Якщо у вас відеоадаптер, інтегрований в системну плату ноутбука, збільшіть її продуктивність шляхом установки додаткових модулів оперативної пам’яті, оскільки своєю відеокарта такого типу не має. У налаштуваннях БІОСа виставите потрібні параметри розподілу оперативної і відеопам’яті.
  5. Замініть відеокарту, якщо вам необхідно збільшити шейдери. На багатьох форумах обговорюються теми розгону відеоадаптерів. Проте що б там не було написано, у даної плати можна тільки підняти частоту за допомогою спеціальних програм, але обсяг її пам’яті збільшити ніяк не можна, а значить не можна збільшити і шейдери. Більшість доступних способів розгону обладнання в більшості випадків веде до поломки пристроїв, а іноді і всього комп’ютера.

Корисні поради

Не займайтеся «розгоном» відеокарти або іншого обладнання — це веде до його поломки.