Як зробити волосся здоровим, блискучим і шовковистим? Потрібно забезпечити їм достатнє харчування та зволоження. Без необхідної кількості вологи волосся може стати сухим, тьмяним, млявими і ламкими. Тоді як зволожені локони сяють здоровим блиском, красою і є жіночої гордістю.
Інструкція
- Почніть зволожувати і живити волосся зсередини. Недостатня кількість споживаної в добу рідини негативно позначається на стані шевелюри. Добова доза чистої води в день для здорової людини — 2 л. За такої норми випивається рідини клітини шкіри і волосся будуть отримувати достатню кількість вологи зсередини.
- Питайте волосся за допомогою масок. Готові маски можна придбати в магазині. Вони зручні в застосуванні, мають приємний запах. Їх наносять на чисте вологе пасма на 5-10 хвилин, після чого ретельно змивають водою. Купуйте тільки ті живильні засоби, які підходять для вашого типу волосся. Не тримайте їх на голові довше зазначеного часу, інакше вони можуть погіршити структуру волосся.
- Ще один спосіб додання локонам краси та шовковистості — живити їх за допомогою домашніх масок. Одна з найпопулярніших домашніх масок — глиняна. Біла глина, крім харчування, бореться з проблемою випадіння, робить міцнішими ламкі волосся. Зелена та жовта борються з лупою. Блакитна глина очищає і зволожує сухі пасма.
Глину купите в аптеці і робіть маску з неї, відповідно до інструкції на упаковці. Після використання глиняних масок волосся порадують вас доглянутим виглядом, пишнотою і обсягом. - Питайте волосся за допомогою косметичних масел: абрикосового, персикового, виноградної кісточки, мигдального, реп’яхової та ін У масла можна додавати інші натуральні компоненти, які підходять для вашого типу волосся: коньяк, жовток, цибульний сік, трав’яні відвари. Масло пом’якшує волосся і насичує їх вологою і поживними речовинами. Щоб відчути ефект від цих масок, слід робити їх регулярно раз на тиждень протягом місяця. Після чого зробіть перерву і перейдіть на інший курс поживних процедур.
- Підлікуєте волосся за допомогою втирання в корені волосся відвару лікарських трав: подорожника, ромашки, шавлії, материнки, звіробою. Можна втирати відвар щоденно в корені, а можна робити на його основі живильну маску, розмочивши в ньому шматочок чорного хліба.
Корисні поради
Поради щодо використання поживних масок:
- Нанесіть на волосся тільки свіжу маску, краще приготувати її безпосередньо перед використанням.
- Робіть живильні маски, які підходять для вашого типу волосся, щоб не погіршити проблем з волоссям і шкірою голови.
- Не чергуйте різні маски, а проведіть курс однієї живильної маски, після чого можна робити іншу.
- Не змішуйте живильні маски один з одним.