Якщо ви прихильник спортивного стилю їзди, то з усього транспортного потоку ваш автомобіль повинен виділятися характерним тюнінгом, який немислимий без прямоточного глушника в системі відводу газів. Правда досить часто зустрічаються любителі абсолютно не обтяжують себе надійним форсуванням мотора і виробляють потужний потік децибел, що видаються глушником.
Інструкція
- Хоча прямоточний глушник можна купити в будь-якому автомагазині, справжній спортсмен, що не терпить вихваляння і ведучий аскетичний спосіб життя, у жодному разі не візьметься за установку ширвжитку, залишивши цей спадок хлопчакам. Адже довіритися в спортивному тюнінге розумно тільки тому, що зробив сам особисто.
Щоб самому зробити ремонт глушників або його збірку, придбайте:
- Відрізок нержавіючої труби діаметром 60-400 мм;
- Фланці діаметром 100 мм з отвором 60 мм — 2 шт;
- Відрізок нержавіючої труби діаметром 100-700 мм;
- Мінеральний утеплювач 600 * 700 мм;
- Сітку з жароміцної стали 600 * 680 мм. - Розріжте відрізок труби діаметром 60 мм на дві рівні частини. До однієї з них приварюється посередині фланець, тим самим отримаєте вхідний патрубок. Залиште зовнішню частину без змін, а в іншій половині, яка встановлюється всередині глушника, просвердлите свердлом електродрилі діаметром 5-6 мм, якомога більше отворів. Вварили фланець з наконечником в трубу діаметром 100 мм і утопите його всередину на 10 мм.
- Далі підготуйте другий патрубок глушника за такою схемою: до залишився відрізку труби, діаметром 60 мм, на відстані 80 мм від краю приварите фланець; в процесі подальшої збірки цю частину потрібно буде вкласти в майбутній глушник.
- Помістіть всередину труби діаметром 100 мм мінераловатний утеплювач, це необхідно для зменшення шуму пристрою. Для спрощення завдання заповнення глушника, скрутіть вату по діаметру труби і проштовхує її всередину до тих пір, поки вона не вийде з протилежного боку фланця.
- Поверніть сітку і опустіть її всередину вставленого утеплювача, при цьому сітка усередині глушника повинна бути надіта на патрубок з просвердленими отворами.
- Після установки Шумопоглотители та сітки, в глушник вставляйте фланець. Фланець, який підготували заздалегідь, необхідно вкласти коротким кінцем всередину і втопити його на глибину 10 мм. Після чого просто приварите його до труби електрозварюванням.
- Зріжте «болгаркою» зі старого глушника всі елементи кріплення і приварите їх на новостворений, прямоточний.