Конструктор лего — це надзвичайно розвиваюча гра, яка приваблює дітей красивим і яскравим дизайном. І варіантів збірки одного і того ж набору незліченна кількість, а тому гра ніколи не набридне дитині.
Вам знадобиться
конструктор лего, інтернет, інструкція
Інструкція
- Якщо ви тільки купили набір, відкрийте коробку — всередині повинна бути інструкція, яка пропонує кілька варіантів покрокової збірки. Слідкуйте за вказівками можливо, дитині знадобиться допомога — деякі комплекти досить складні.
- Пошукайте в інтернеті — там є маса відсканованих і намальованих інструкцій. При пошуку виходите з тих деталей, якими ви володієте. Так, для дому потрібні вікна і двері, а для вертольота — лопаті.
- Спробуйте дати волю фантазії дитини, в такому випадку основне правило збірки — його уяву. Докупіть коробку «Фрістайл» — конструктора з безліччю деталей, які доповнюють будь-які набори.
- Якщо ви придбали «Лего Технік», то допоможіть дитині вивчити функціонал основних деталей, а тільки потім на основі цих знань він зможе імпровізувати. У такому типі конструктора є мотори і інші складні деталі, робота яких безпосередньо залежить від правильності складання, тому поставтеся уважно до інструкції і стежте за тим, щоб не втратити її.
- Якщо ви хочете виявити загублену схему до певного конструктору, а її ніде немає — скористайтеся спеціалізованими сайтами, наприклад, http://www.lego-le.ru/. Там на форумі залишаєте заявку на схему, вказавши артікульний номер вашого набору, можливо, хтось відгукнеться і опублікує для вас потрібні креслення.
- Інший можливий варіант: скористайтеся будь-яким пошуковиком і введіть у вікно «докладна інструкція зі зборки …», де замість крапки вкажіть точне найменування набору, який ви хочете зібрати.
- Візьміть до уваги, що деталі різних ліній конструктора не підходять один до одного, якщо ви купили дитині лего «Дупло», то наступний набір придбайте з тієї ж серії. У кубиків з різних серій різні діаметри.