Причини високої в’язкості крові різноманітні — це пошкодження судин, порушення функцій різних органів, зневоднення і навіть побічна дії деяких ліків. Не варто впадати в паніку, якщо за результатами аналізу з’ясувалося, що ваша кров дуже густа. Крім ліків, які можна вживати лише з дозволу лікаря, існує ще ряд продуктів, які допомагають вирішити подібну проблему.
Інструкція
- Ваш раціон повинен містити багато рідини, оскільки в’язкість крові обумовлена її дефіцитом. Випивайте не менше двох літрів на день. Крім води вживайте зелений і трав’яний чаї, журавлинний морс, соки фруктів і овочів. Щодня пийте по 300-500 мл соку і компоту з фруктів містять вітамін біофлавоноїд, завдяки якому зміцнюються стінки судин. Його можна знайти у винограді темних сортів, чорноплідної горобини, обліписі, чорній смородині, вишні та суниці.
- Збалансуйте своє харчування. Включіть в раціон продукти, що містять таурин — це кальмари, креветки, різні молюски та риба. При підвищеній в’язкості крові корисно вживати морську капусту. Щоранку з’їдайте по кілька зубчиків часнику. Часник стимулює циркуляцію крові, кисневий обмін і добре очищає кров. Лук так само допомагає очистити кров і зменшити її в’язкість. Виключіть з раціону банани, так як вони містять вітамін К, який сприяє згортання крові.
- Ліки, що містять аспірин, добре розріджують кров, але їх не можна приймати без консультації з лікарем. Існує речовина гінгерол, яке за своїми властивостями схоже з властивостями аспірину і при цьому не викликає роздратування стінок шлунка. Така речовина міститься в імбирі.
- Пийте імбирний чай. Для його приготування 1 ч.л. зеленого чаю залийте літром окропу, почекайте 5-7 хвилин, процідіть чай і перелийте його в каструлю. Візьміть 4-5 см кореня імбиру, очистіть його і дрібно наріжте. Покладіть в каструлю шматочки імбиру, щіпку гвоздики, кориці і варіть протягом 25 хвилин. У чай додайте сік лимона, 2 ч.л. меду і варіть ще п’ять хвилин.
Зверніть увагу Зверніть увагу
Повністю відмовтеся від алкоголю, тому що під його впливом в’язкість крові помітно збільшується.
Не забувайте регулярно відвідувати лікаря і робити аналіз крові.
Корисні поради
Щоб часник не залишав неприємного запаху, його потрібно правильно вживати. Зубчик часнику розрізати вздовж і, не раскусивая, проковтнути кожну половинку.