Як зменшити витрати

Як зменшити витрати

Неможливо отримувати постійний прибуток при веденні бізнесу, якщо ви не можете контролювати витрати виробництва. Особливо це важливо для підприємств, які тільки приступили до своєї діяльності. Є досить багато способів зменшити витрати.

Вам знадобиться

- Бізнес-план;
- Аналіз діяльності фірми.

Інструкція

  1. Виберіть спосіб контролю над підприємством, почніть облік витрат по всім вашим напрямами, постійно аналізуйте дані, що надходять за встановлений час. Аналіз на початковому етапі слід здійснювати щомісяця, тобто брати досить короткий проміжок. Формуйте пропозиції відповідно до результатів аналізу даних.
  2. Зверніть серйозну увагу на ваші витрати на закупівлю комплектуючих, витратних матеріалів та матеріалів для виробництва, весь техпроцес (у вигляді ручної праці або автоматизації з витратними або дублюючими операціями), господарські потреби та оплату оренди, світла, інтернету, зв’язку, чаю, канцтоварів тощо д., сплату податків. Саме регулювання їх здатне зробити на скорочення витрат значний вплив.
  3. Скоротіть зарплатний фонд. Це може стати повністю виправданим кроком, якщо при аналізі даних з кадрів і зарплати було виявлено, що штат має посадами-«дублерами» без особливої ​​необхідності, немає взаємозамінності персоналу, є явна недозавантаженість співробітників. У такому випадку треба терміново переглянути штат, скоротити «дублерів», посадові обов’язки, і т.д.
  4. Будьте обережні, якщо вирішите змінити постачальника. Щоб вести виробництво вам, швидше за все, поставляє матеріали постійна дистриб’ютор. Подивіться, чи він повністю договором про відстрочення платежів, що включає в себе безкоштовну доставку і т.д. Для зниження витрат ви можете спробувати знайти іншого постачальника з аналогічними матеріалами, але за нижчою ціною. Ви зробите до нього перехід, але при цьому може з’ясуватися, він, наприклад, надає платну доставку, вам не підходить за певними властивостями частина його матеріалів, а відстрочка платежу може бути отримана лише через якийсь час (до 1 року і більше) і при певних обсягах щомісячних закупівель. Тому добре подумайте, наскільки влаштовує вас поточний постачальник до того, як шукати нового.